Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesedet altatod éjjel...

2 évesedet altatod éjjel nyitott ablak mellett?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, így is 26-28 fok van a szobájában :S
2014. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

még az 1 évesemet is

lévén panel és felső szint :-(

2014. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az egy évesemet is,pedig hűvös vályogházban lakunk. odakint éjjel is 25 fok körül lehet,semmi baja nem lesz. kevésbé fázós,mint én.
2014. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A redőny le van engedve és nyitva van az ablak. Így nem jön be hirtelen hideg levegő.
2014. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Én pedig a 2 hónaposomat, aki rettenetese utálja a meleget. ( ma pl 27 fok volt bent a lakásban...)
2014. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piroska és a farkas ***** válasza:
A redőny nálunk is "lukacsosra" van leengedve, azért is, mert amikor kismama voltam, berepült egy denevér. Azóta nem merek teljesen nyitott ablaknál aludni, nagy szellőztetés van lefekvés előtt - már amennyire a kinti 40 fok ezt lehetővé teszi, de ha mi is aludni megyünk, leengedjük a redőnyt.
2014. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos így sem hűl egy fokot sem a levegő,hogy ki van nyitva az ablak,pedig éjféltől még a redőnyt is felhúzom,van szúnyogháló.
2014. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nem mertem soha, attól féltem mindig, nehogy éjjel felkeljen és ki akarjon nézni, aztán valami baj legyen belőle.

míg ébren vagyunk nyitva van nála is, aztán ott becsukom

2014. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, kb egy hete éjjel-nappal teljesen nyitva van az egyik ablak a szobánkban, a többi helységben meg bukóra. Mindenhol szúnyogháló.
2014. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!