Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klóros fertőtlenítőszert...

Klóros fertőtlenítőszert használtam (nyitott ablak mellett), de mégis olyan erősnek éreztem, könnyezni kezdett a szemem és kapart a torkom. Azonnal kimentem a friss levegőre. Ugye ennyitől nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Még most is érzem az orromban, bár lehet, hogy már csak bebeszélem magamnak. 38 hetes vagyok.
2010. júl. 12. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A babádnak nem lesz baja tőle, viszont neked ártalmas. Szemnek, orrnak-nyálkahártyának irritációt okoz(hat). Én tegnapelőtt takarítottam, jól megnyomom ugyan a domestost, de még tegnap reggel is folyt az orrom.

Ha nagyon szükséges takarítani, inkább pl. Cif-et használj!

2010. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy "sima" mosogatószert.
2010. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat, megnyugodtam legalább.

Isten őrizz, hogy még az utolsó 2 hétben ártsak a picinek!

2010. júl. 12. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babádnak ne izgulj :) Viszont ilyenkor célszerűbb enyhébb szereket használni vagy esetleg apát megkérni hogy csinálja meg, így legalább nem fogsz aggódni és 38 hetesen amúgysem könnyű már ilyeneket csinálni...
2010. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!