Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 28 fokos lakásban miben...

28 fokos lakásban miben altassam 2 évesem?

Figyelt kérdés
Eddig ujjatlan bodyban aludt,mert féltem,hogy reggelre leszedi a pelenkát,de szörnyen izzad szegény,biztos nem jó neki,hogy a kis testére feszül a ruha. Ha nem adnék rá semmit,szerintetek megfázna? Egy vékony paplanhuzattal takarom be,de reggelre nem biztos,hogy ugyanúgy be lesz vele takarva. Vagy adjak rá egy vékony kis pólót? Az mégsem body,talán jobb lenne. Segítség :-)
2014. jún. 11. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

28 fokos lakásban én már tavaly nyáron az akkor 8 hónaposomat is csak egy pelenkában altattam.

A pelenka is csak muszájból volt rajta a pisi miatt.

Én is döglök meg a melegtől 28 fokban, épp, hogy a lábam takarom be egy lepedővel ilyenkor.

Ha nagyon aggódsz, adj a lábára egy vékony zoknit, de szerintem az sem kell.

2014. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Póló plusz pelus. Semmiképp ne legyen szabadon a háta még, mi lesz akkor 40 fokban ? Másrészt éjszaka nem mozog, könnyebben megfázik ha ki is takarózik.
2014. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Pelenka!


És valahogy meg kellene oldani a hűtést, a 28 fok nagyon nem egészséges. Nem tudnátok egy enyhe légkondit (persze nem mostanában) kispórolni, esetleg polgári típusú lakásba költözni? Mi mióta polgáriban lakunk...az életem megváltozott...most is zokni van rajtam benn, kinn 6000 Fok:)

2014. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi polgári tipusúban lakunk, de nagyon meleg van. Igaz, világos, napos lakás. Klímánk van, de éjszakára nem használjuk a baba miatt. Én napozót adtam rá , de abban megizzadt, csurom vizes lett, ezért levettem róla és pelusban van, pelenkával letakarva. 6 hónapos a babám.
2014. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
itt 26 fok van, nagylányon eleinte rövid póló volt rövidnacival, később egy póló, ma pedig egy pelus es ujjatlan felső, de még így is izzad szegény, 2 éves. a pici 2 hónaposra pedig rövid ujju bodyt adok.
2014. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
megkérdezhetem, miért 0%-ban hasznos a válaszom? írtam, hogy pelenka és a meleg elűzésére is adtam tanácsokat. hiba volt vagy mi?
2014. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 26-27 fok van, én szívem szerint pelusban és kis trikóban altatnám, de ragaszkodik a hálózsákjához, kéri, hogy azt adjam rá. Így pelenkában és nagyon vékony nyári, ujjatlan hálózsákban alszik.
2014. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy polgári típusú lakás?
2014. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó: a polgári lakás régi építésű házban van, vastag falak, nagy belmagasság, lehet akár körfolyosós ház is. Nem panel, de nem is újépítésű társasház.


Azok a nagy impozáns házak, amiket pl. a bp-i belvárosban lát az ember (sajnos vidéken nem tudom, vannak-e ilyenek, de biztosan).

2014. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mivel kertes házunk van,ezért nem fogok polgári lakásba költözni,ha nem baj :-) sajnos még nincs normális szigetelés,mert egy 40 éves házról beszélünk,másfél hónapja lakunk itt. Azért írtam lakást,mert igazából teljesen mindegy szerintem. Talán majd egyszer lesz klíma is,de biztos,hogy nem idén,mert először fel kell újítani kívül-belül,ez pedig nem 2 nap. Most sikerült 26 fokra lehűtenem,na meg állítólag lesz egy kis lehűlés az időjárásban is :-) reménykedjünk.
2014. jún. 13. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!