Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan/kivel kezdjük az...

Hogyan/kivel kezdjük az orvoshoz menetelt lehetséges tejallergiával?

Figyelt kérdés
2 éves 4 hónapos a fiam.Nem tudtuk bevezetni nála a tejtermékeket.A sajtot bírta egy darabig,de már azt se és a tápszert se amit úgy adtak,hogy ez majd jó lesz.A laktózmentes tejtől is megy a hasa.A 0,1% tejet bírta,de nem adom azt se mert nem akarok kockáztatni.Amikor kérdeztem a körzeti dr,csak annyit mondott hogy kinőheti és más gyerekek is felnőnek tej nélkül.Na jó köszi,de ez a válasz nekem nem megnyugtató.Főleg,hogy most olvasom itt hogy a légútra is hatással van.Jelenleg hurutos fülkürt gyulladása van,ami már átcsapott náthába.Elég kicsi is ,mert 11kg és 86cm.

2014. jún. 12. 11:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kértem beutalót.Mondtam nem az oviba járás mellett akarom mindenhova hordani.Mellesleg nem árt tudnia az ovinak,hogy allergiás és diétás koszt kell neki.Az I. sz. gyermekklinikára kell mennünk szeptember 17-én.Nem tápszeres a fiam csak kiegészítésnek szántam.Fölteszek mégegy kérdést a GYAK-ra az emelt családiról.Köszi utolsó.
2014. jún. 13. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!