Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves gyereked szokott...

4-5 éves gyereked szokott látni meztelenül? Együtt fürödni szoktatok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Szokott, mikor öltözöm. Az apját sűrűbben, mert nem tud csak meztelenül aludni. Egyelőre nem kíváncsi, nem is zavarja. Tudja kinek van kukaca és kinek nincs. Együtt fürdeni csak én és az apja szoktunk, a gyerekkel nem.
2014. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ha öltözöm akkor igen, elfordulok, de különösebben nem zavar, őt meg főleg.

együtt fürödni én már egy ideje nem szeretek vele, nem miatta hanem magam miatt, kellemetlenül érzem magam :)

de előfordul, hogy ha fürdök, szó nélkül bemászik mellém :D

2014. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Fürödni nem fürdünk együtt a lányommal de csak azon okból,hogy én a forró vizet szeretem,ő meg a langyosat amiben nekem kínszenvedés lenni,úgyhogy együtt fürdés nincsen.Meztelenül lát,mikor öltözöm,engem nem zavar,nem feszélyez,ugyanígy láthatja az apját is ha átöltözik.Nem foglalkoztatja,tudja mi a különbség,hogy a lányoknak puncijuk a fiúknak meg fütyijük van és ennyi.Sokkal károsabbnak tartom mikor emiatt valaki gátlásos és ezzel azzá teszi a gyerekét is,szerintem nem egészséges.
2014. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Még csak 2 éves a lányom, de biztos, hogy fog meztelenül látni egészen addig, amíg ő maga nem mondja, hogy feszélyezi a dolog.

Mi olyan család vagyunk, hogy mindketten ruha nélkül alszunk és nyáron hőségben leginkább meztelenül vagyunk itthon.

Bár ovis kora körül lehet, hogy vennem kell pár boxeralsót a férjemnek, hogy legalább az ő nemiszervét ne lássa premier plán :))

2014. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
a fiam meg kicsi de teljesen tudatos dontes eredmenyekent fog latni (spontan) meztelenul. es a ferjemet is. szerintem a meztelenseg termeszetes dolog
2014. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott mindkettőnket
2014. jún. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, az apját nem. Én lazább vagyok ilyen szempontból, az apja meg teljesen elzárkózik ilyen téren. Kisgatyába rohangál, de arra nagyon odafigyel, hogy meztelen a lánya ne lássa. Együtt fürödni nem szoktunk, régen se volt szokás de épp ha bejönne hozzám tusolás közbe nem zavarna.
2014. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Én is mutatkozom előtte meztelenül fürdünk is néha együtt. Nála most kezdődött kisebb szégyenlőség a párom előtt (nem az édesapja) 7-8évesen...magátol eljön az idő amikor tudod hogy már zavarja.
2014. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nevelem a kisfiamat. Igen látott már meztelenül pl. öltözéskor, illetve fürdés közben bejön néha a fürdőszobába stb.

Nem fürdünk együtt, nekem igazi áldás és kikapcsolódás, ha csendben, egyedül tudok elnyúlni időnként egy kád vízben egy könyvvel- egyébként gyors tusolás van reggel- este, míg ő a kádban szeret játszani a kacsáival, halaival.

2014. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem feszélyezem magam, ha éppen öltözködöm, és ott vannak a fiúk, nem küldöm ki őket, ők pedig rám se hederítenek, hogy épp alul öltözött vagyok. Ha a kistesót szoptatom, akkor is látják a mellemet.


Apjuk a fürdőszobában öltözik, így őt csak akkor látják meztelenül, ha konkrétan rányitnak, de abból sem csinálunk világvégét.


Együtt fürödni nem szoktunk.

2014. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!