Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos gyerek miért kezd...

15 hónapos gyerek miért kezd el egyik pillanatról a másikra sírni, ha semmi látható baja nincs?

Figyelt kérdés
Nem az én gyerekmről van szó, hanem a szomszédéról, akire elég gyakran vigyázok, mióta vége van a vizsgaidőszaknak. Mosolyog, játszik, aztán egyszercsak sírni kezd, de tejesen belelovallja magát, taknya-nyála összefolyik, és közben próbál ellökni magától. Aztán ha sikerül valami érdekes dolgot adnom a kezébe, akkor ugyanilyen hirtelen megnyugszik, és játszik tovább, megint bújik, mintha semmi se történt volna. Ez mi lehet? Az én hibám? Anyukájától nem akarom megkérdezni, félek, hogy nem bízná rám, ha nem lenne biztos benne, hogy jó helyen van.
2014. jún. 15. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

jön a foga,csikar a hasa stb!sokmindentől lehet!

Ha megnyugszik akkor semmi gond,jó kezekben van nállad!

2014. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy éhes, szomjas, vagy nem akar épp ott lenni, ahol van, pl. ölben, kiságyban, stb. Az én kislányom néha azért sír, mert mászna lefele az ölemből, járkálna, máskor meg éppen azt akarja, hogy felvegyem, vagy tapad a teraszajtóra, mert menne ki az udvarra vagy kutyát nézni(16 hós). Néha akkor is sír, ha meghallja a kutyaugatást, mert eszébe jut, hogy kinn van a kutyus és ő menne hozzá. Szereti az állatokat. :)
2014. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!