Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyolc hetes terhes vagyok, de...

Nyolc hetes terhes vagyok, de az ultrahangon csak a szikhólyag látható, gyerek sehol. Lehet, hogy álterhes vagyok?

Figyelt kérdés
2007. szept. 12. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy az időt számoltátok rosszul.

Legalábbis engem ezzel nyugtaott a doki, mikor másodszorra mentem vissza, és még mindig nem látszott semmi.

2007. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
szia . én is így voltam de azért nem látta a doki a babát mert hájjas a hasam. a doki szerint.
2007. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az előbbit én írtam. utána való héten mentőt hívott és lebeszélte az azonnali műtétet mert hogy méhen kívüli terhesség. amíg írt megszöktem. kerestem egy másik dokit aki megnyugtatott hogy semmi gáz. azóta 8 éves a lánykám. ne aggódj .szia
2007. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor még csak a szikhólyagot lehet látni, abból lesz a magzat egy idő után. Mondták volna, ha nem baba lenne.
2007. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

SZia!

A harmadik válaszolónak válasza alapján az ilyen orvosok nevét nyilvánosságra kéne hozni és kizárni a kamarából. Ezek nem is orvosok, állatok.

2007. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik hozzászóló története valóban brutális! Ez nem lehet igaz! Valóban ki kéne zárni az ilyen orvosokat a kamarából, és nem engedném praktizálni. Menjen bolti eladónak...

Szerintem nem vagy álterhes, lehet hogy rosszul számolták a heteidet...

2007. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!