Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam reggel 4kor kel és...

Kisfiam reggel 4kor kel és aztán nemsokára már menne sétálni, normális ez? Este is folyton az utcán akar sétálni! Persze amerre ő akar arra megy!

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, ahogy írják többen. Ő most fedezi fel a világot, sok minden érdekli, minden gyerek más, ő most mindig ki akar menni az utcára. Tehát normálisnak éppen normális. Csak az nem normális, hogy a gyerek mondja meg, mi legyen, te meg mész vele hajnalban az utcára. Neked kell megálljt szabni, különben extrábbnál extrább dolgokat fog a gyerek kitalálni és akkor mindent megcsinálsz? Hisztizik, majd megszokja, hogy nem hajnali 4-kor megyünk sétálni.
2014. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
addig rendben van hogy én nem engedném az utcára de a férjem nem bírja a hisztijét :( én nem engedném neki
2014. jún. 17. 14:57
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig valahogyan közös nevezőre kell(ene) jutnotok, a legkárosabb hosszú távon, ha az egyik enged valamit, míg a másik nem. Magyarázd el a férjednek, hogy ezzel csak árt a gyereknek.
2014. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az én lányom is hosszú ideig ilyen korán kelt,teljesen normális gyerek lett belőle.szerintem se vidd azért olyan korán ki.
2014. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A hisztit én is nehezen bírom, de ettől még nem fogok mindent megengedni neki, amit kitalál. A férjednek ezt csak meg kell érteni, hogy hajnali 4-kor te sem akarsz sétálni, meg a gyereknek sem feltétlenül kellene.
2014. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor vigye ki a férjed. "Imádom" az ilyen apukákat, komolyan, hisztizik valamin a gyerek, amit egyértelműen nem kéne neki megengedni, és akkor az apuka drága idegeire tekintettel anyuka (aki úgy látszik, az egyedüli kompetens személy a gyerekkel kapcsolatban) inkább enged, hiszen apuci nem bíííírja a hisztit. Basszus, na nem bírja, akkor talán a megoldás keresésében jeleskedjen.
2015. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!