Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bp. Gyöngyösi u-ban volt...

Bp. Gyöngyösi u-ban volt valaki vérvételen?

Figyelt kérdés
Volt itt valaki a kisgyerekével vérvételen mostanában? Milyenek a laborosok, normálisan viselkednek? Doki elküldte a fiam vérvétlre és ide kaptunk beutalót, de nem tudom nem lenne e érdemesebb máshova vinni.
2014. jún. 18. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az Újpesti SZTK-ban voltunk. Kedvesek voltak, igazán ügyesen megbarátkoztak vele, minden rendben ment. Nem okozott traumát. 2,5 éves volt a kislányom. Elmondtam neki, hogy mi lesz, de nem értette. Amikor a vért vették tőle, elltereltem a figyelmét és úgy álltam, hogy ne lássa, hogy tűt szúrnak belé. Mikor fél év múlva megint mentünk nézni akarta és nézte. Egy szisszenés és kész is volt. Most 4 éves, és fül-orr gégészetre mentünk oda. Amint megálltunk a labor előtt, megkérdezte, hogy meg fogják szúrni? Mondtam, hogy nem. Látszott rajta, hogy megnyugodott, de nem mondott semi mást.(És nagyon örültem, hogy annak idején felkészítettem, mert így hitt most nekem).

Ne izgulj, aki gyerekekkel foglalkozik azt tudja, hogy kell megnyugtatni őket és hogy kell jól csinálni. Utána persze kapjon tőled is valamit a hősieségéért! :) Az enyémet még a bölcsis nevelőnő is megdícsérte és megjutalmazta. :)

2014. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fiam is ott volt decemberben, de már nincs ott gyerek vérvétel.
2014. jún. 19. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!