Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a kertben vagytok, és a...

Ha a kertben vagytok, és a gyereknek pisilnie kell, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy csináltam, hogy bevittem a WC-re olyankor.
2014. jún. 20. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
3fiam van, és mind elintézi a kertben a pisilést a fához, vagy valahova oda-ahol nem járkálunk. :
2014. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Kisfiam ilyenkor a kert szélénél pisil a bokornál,fánál.
2014. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Pisilni kint szoktak a kertben (4 éves fiú, 2 éves lány) önállóan (a fiú általában meglocsol valami növényt, a kicsi meg gyorsan leveszi a bugyiját és a fűbe guggol le). Kakiláshoz a fiú bemegy a wc-re, a lánynak vagy kiviszem a bilit, vagy bent bilizik, mikor milyen kedve van.
2014. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
Hú de lepontozni való ha a kisfiú a kert szélén pisil a fánál vagy a bokorban, akkor a kutyát is kövezzétek meg aki ugyanezt csinálja...sok idióta van itt ezen az oldalon az tuti
2014. jún. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Csatlakozom a 14-es kommentelehöz. Nagy lelki sivárságról árulkodik, aki a napi örömét ebben leli meg, hogy ilyen jellegű kérdésekre adott válaszokhoz piros kezecskéket nyom a gyakorikérdéseken. Láthatóan senki nem találta el a méltóságos asszony ideáját :-)
2014. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az is le lett pontozva, aki azt írta, hogy ugyanoda kell vinni bentre, ahol megszokta... Ez már csak ilyen.
2014. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!