Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen hagytátok el a...

Hány évesen hagytátok el a babakocsit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12 hónaposan
2014. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
3 éves, de még használjuk néha. Nincs autónk, és pl. egy bevásárlás (15-15 perc séta oda-vissza, cuccal) vagy hosszabb séta esetén még praktikus, vagy pl. ha szólnak a bölcsiben, hogy beteg, hazaszaladok a babakocsiért, és azzal megyek érte, és irány az orvos. Így sokkal könnyebb. De egyre többet sétálunk, utoljára túrázni voltunk, és másfél órát gyalogolt az erdőben. Én nem aggódtam, hogy még bakocsizik, nem lett lusta tőle, meg hát tök jó lehet a babakocsiból nézelődni. Majd apránként leszokik róla. Most bejött a fagyizás. Kb. 45 perc egy cuki tőlünk, a fagyiért simán legyalogolja oda-vissza. Mi megbeszéltük, hogy az oviba semmiképp nem visszük a babkocsit, de már rég nem kell a bölcsibe sem.
2014. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

a nagyfiam 2 éves volt. Utána csak akkor űlt vissza a babakocsiba, ha alvás időben kellett valahova menni, addig az öccse kendőben volt.

A kisebbik fiam, most lesz két éves. A motrot nagyon szeretné, de nagyon lassan haladunk. Sétálva szintén csak akkor indulunk el bebakocsi nélkül, ha nincs célunk.

Orvoshoz, boltba babakocsi nélkül tuti nem indulnék el még. Két gyerekkel így is nehéz, hát ha még a kicsi után is futkoshatnék.

Sogornőm 3,5 éves koráig vitte így a kicsit, azért én legkésőbb 3 éves koráig le szeretném szoktatni.

2014. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2 éves.
2014. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél 2 évesen. A nagyobbiknál egyik napról a másikra, mert megszületett a tesó, előtte viszont nagy pocakkal nem mertem elindulni nélküle, a kicsinél fokozatosan, de így is a 2. szülinapja környékén ült utoljára benne.

A "mekkora kocsiba fér be egy 3 éves" kérdésre: nekünk a világ legolcsóbb esernyőkocsija van, és volt már olyan eset, hogy abban toltam haza a 4 évest az orvostól, mert olyan gyenge volt, hogy menni alig tudott (a kocsit a kicsinek vittem, de ő jött haza a lábán.) Simán belefért.

2014. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nekünk is egy sima esernyőbabakocsink van és a múltkor nekem is a 4 évesem beteg volt,nagyon gyenge volt így bekéreckedett a babakocsiba mellettünk meg sétált a 16 hós öccse...majd ő is elfáradt és beült a bátyja ölébe!Igaz csak 1-200 m-t kellett így megtenni de bírta a bkocsi!
2014. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nekünk is esernyőbabakocsinak van, egész pontosan ilyen: [link]

Én nagyon szeretném valahogy leszoktatni a babakocsiról, az itt kapott válaszok alapján is sok, hogy 3,5 évesen még babakocsizik, és nem csak a nagyobb távokra. Egyébként egyáltalán nem lusta, nagyon aktív gyerek, mégis ragaszkodik a babakocsihoz. Kapott rollert, azt is imádja, de még ha azzal is jön, akkor is hozatni akarja a babakocsit, alig tudom róla lebeszélni, néha tényleg elvisszük üresen..

2014. jún. 21. 17:33
 18/18 Solkim válasza:
Én kb. 38 éves voltam, amikor elhagytam, de szerencsére nem volt benne gyerek. A feleségem így is elég morcos volt.
2014. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!