Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akik dolgoztok! Saját...

Anyukák akik dolgoztok! Saját autótok van és külön a férjeteknek, esetleg tömegközlekedtek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy kis családi autóm van, férjemnek egy kisteherautója, ő azzal dolgozik
2014. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Saját kis autóm van. Opel Corsa. Férjemnek Opel Astra. Az én Corsám 10 éves, a férjem Astrája 6 éves. Lányaink 5 és 3 évesek.
2014. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Belvárosban lakunk (ötker), nincs kocsink. A férjem metrózik a Dózsáig, én pedig busszal járok fel a munkahelyemre (kb 5 perc), gyerek munkahelyem mellett van. Korábban a férjem cégénél volt bölcsiben (pályáztak rá pár éve és megcsinálták:)).


Nem szeretnénk autót, mert felesleges, egyszerűen semmire se használnánk, annyira jó/olcsó a közlekedés itt, és bevásárolni meg szinte naponta megyünk a közeli Sparba, így kevés cucc van egyszerre:)


30N

2014. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek és nekem is van saját. Neki egy nagyobb családi, nekem meg egy kisebb. Külvárosban lakunk, férjem pedig a város másik végén dolgozik ( szintén külváros). Lehetetlen lenne gyerekkel bkv-val intézni a dolgokat, sajnos nagyon ritkán jár a busz.
2014. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy 12 éves Volvo-van, férjemé 10 éves. A város szélén lakunk, kertvárosban, így én viszem a lányunkat munka előtt oviba. Biciklivel fél óra lenne, tömegközlekeséssel (csak busz van), megállóig 15 perc séta és még 15 lenne a busz, plusz 10 perc séta az oviig, így egyszerűbb kocsival menni.
2014. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyáltalán autónk. Amíg másik városban dolgoztam, akkor vagy buszoztam vagy céges autóval jártam. Mióta helyben van munkahelyem gyalog járok be. Kétszer fél óra séta még jót is tesz.
2014. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy autó van a családban, azzal indulunk reggel. Elvisszük a fiunkat bölcsibe, utána apa kitesz egy közeli buszmegállóban, én azzal megyek tovább dolgozni, apa meg egy másik úton autóval megy tovább vidékre. Kb egy időben indulunk haza, apa összeszedi a gyereket, én busszal haza, otthon, vagy a bölcsinél találkozunk.
2014. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekunk 2 autonk van, egy uj tagas csaladi auto es egy 10 eves kisebb.Mindkettot egyutt vettuk,nincs ilyen,hogy enyem-tied,felvaltva hasznaljuk oket.
2014. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Férjem behoz reggel, délután bkv-zok az oviba (35 perc)
2014. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan még nem dolgozom,majd szeptembertől,de nekünk van egy 19 éves Opel omegánk,most teszem le éppen a jogsit és utána veszünk nekem egy kisebb autót.

Nem lenne erre szükség,ha az ovi a gyerekekkel ne lenne gyalog 1-1 óra oda-vissza. Nekem is 30-40 perc,de a gyerek nem tud úgy rohanni,ahogy én. A bicikli meg kilőve,mert olyan homok van itt hogy tolni könnyebb,mint hajtani.Lányom se tudna tekerni,így sétáltunk mindig. De nagyon fárasztó nekik,amit meg is értek.

2014. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!