Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok el a férjetek...

Hogyan mondtátok el a férjeteknek/szüleiteknek, hogy babát vártok? Poénos és közhelyes verziók is érdekelnek!

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek: én lepisiltem a teszítet, de őt kértem meg, hogy nézze meg az eredményt.

Szüleimnek: A 10. héten családostul, rokonostul templomba mentünk egy rokon emlékmiséjére, de mise közben rosszul lettem, kijöttem a templomból és belehánytam a templomkertbe. Az ajtót mögöttem már nem volt időm becsukni, úgyhogy a szüleim+a rokonság végignézhette, hogy mit művelek. Sokan tudták is, hogy babát tervezünk, így egyértelmű lett nekik a dolog.

2014. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pàromnak a teszt után egyszerűen gratulàltam, hogy apuka lesz, a szülőknek pedig így mondtuk meg:

[link]

2014. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem így montam, csak olvastam valahol:

-Szivem ( Drágám, Kicsim, etc), van egy rossz hírem. Hamarosan csökkenni fog a családban az egy főre jutó jövedelem.


Vagy ha tükör előtt áll, esetleg megkérdezi hogy hogy fest ( pl. indulás előtt) olyasmit válaszolni, hogy "mint egy apuka/kispapa".


Vagy "le kell cserélnem a ruhatáramat, mert ki fogom hízni a ruháimat".


vagy odaadni neki a pozi tesztet "hány csíkot látsz? Szerinted ez mit jelent?"

2014. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!