Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennél ilyet folyamatos...

Vennél ilyet folyamatos náthában, fülgyulladásban szenvedő gyermekednek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 23. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, de csodát ne várj tőle. Én, ami alternatív segítség van fülgyulladás megelőzésére, azt használtam, de nem sok sikerrel.
2014. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én megvenném,sőt, köszi, meg is veszem, mert én varrogattam a fiamnak zsákot, inkább fizetek érte!

Egyébként, ha állandóan náthás, a fül-orr-gégész nem javasolt valamilyen orrspray-t? Kortikoszteroidosat? Az én fiamnak stagnált a halláscsökkenése, szinte tünetmentes a rhinitisze mióta használjuk, így ki tudjuk várni a műtétig a kedvező időt.

2014. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

milyen az a Kortikoszteroidos orrspré??

Mi nasopaxot használunk jó rég óta!


Sima sót tettem eddig zokniba és azzal melegítjük az arcát fülét!Gondoltam ez csak praktikussabb!

2014. jún. 23. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is Nasonex orrsprayt kaptunk, de sajnos nem sokat használ, nem ússzuk meg a műtétet, de csak nyár végén szeretném megcsináltatni.
2014. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az én fiamnak már 1 éve nincs orramndulája mégis cart se ért semmi nem változott,most valószínű tubust kap a fülébe...:(
2014. jún. 24. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj szegény :( nekünk azt mondták, orrmandula-műtéttel mindjárt beteszik a tubust is. A hallása rossz?
2014. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nasonex volt nekünk is , most váltott a doktornő. Nem jut eszembe hirtelen a neve, valami M betűs.

Az én fiamnak sincs orrmandulája már 1,5 éve, nem hallott már rendesen, akkora volt neki. Mióta kivették, azóta viszont többször volt fülgyulladása, azelőtt sose fájt a füle. :(

Neki is be fogják a tubust tenni, amikor kiveszik a garatmanduláját, jelenleg mindkét fülére középsúlyosan nem hall.

2014. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen,sajnos nem hall a fiam!Az egyik fülére 40 a másikra 50%-ban hall!

Amikor tavaly műtötték orrmandulával akkor még nem volt hallásprobléma így a tubus fel sem merült!

Egyébként az is lehet 1 év alatt visszanőtt az orrmandulája,ezt csak műtét alatt tudják altatásban megállapítani 100%-ban ezt mondta a fülorrgéégész dr nő!

2014. jún. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!