Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Horvát aprókavicsos és homokos...

Horvát aprókavicsos és homokos tengerpartra mit vigyek a strandra leteríteni gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Gyékény elég? Pokrócon átütnek a kavicsok. Polifoam meg sok helyet foglal el.
2014. jún. 23. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy úgymond napozószivacsunk, nem is tudom, mi a neve. Tehát akkora, mint egy polifoam vagy gyékény, és olyan, mint egy párna, puha szivacs van benne és egy huzat van rajta. Picire össze lehet hajtani, puhább sokkal, mint a polifoam, kényelmes, nem ütnek át a kavicsok.
2014. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt akartam írni mint az első az nagyon klassz bár én még itthon nem láttam olyat de Horvátországban minden sarkon kapsz!Még füle is van így tudod vinni kézbe!
2014. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, találtam ilyet az Interspárban. Köszönöm.
2014. jún. 23. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:

2 vok

szupi!

megkérdezhetem melyik részre mentek mekkora a gyerkőc mennyi időre mentek!

Az én férjem leszavazta Horvátot(4 és 1,5 évesek a gyerekek)

2014. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Dechatlonba is lehet kapni olyan polifoamot, amit a válladra tudsz tenni.

4-es, mi Krk szigetre megyünk, Malinskára 20 hónapossal. Úgy olvastam, hogy a strandja elég gyerekbarát.

2014. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A polifoam nagy helyet foglal, sokkal praktikusabb a gyékény. Így is kell vinni egy csomó dolgot 2 gyerek mellett.:) A Spárba tök nagyot vettem 1500 Ft-ért, duplásat. Mi Ninbe megyünk, ahol homokos a tengerpart. 5 éves lesz a nagy fiam augban, és egy 20 hónapossal megyünk. Azt a részt ismerjük, már voltunk kb. 3-szor Zadar környékén, Viren. A tenger vize még mindig a legtisztább víz. Ti miért fújtátok le a menetelt?
2014. jún. 25. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!