Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évesen kapott oltás után...

6 évesen kapott oltás után úszhat a gyermek?

Figyelt kérdés

Nemrégen töltötte be a lányom a 6 éves kort és a védőnő említette,h kellene oltásra mennünk.de mivel a lányom úszótanfolyamra írattuk be így nem ,tudom érheti-e víz(ázás)?

Begyulladhat? Láza is lehet?

Várom a tapasztalatokat.

Köszönöm szépen.



2014. jún. 24. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy sima oltás. Egy szúrás az egész és kész. A kislányomnak herpesz jött a szájára, mert valószínűleg lappangott benne valami, de se láz, semmi nem volt. Én úgy gondolom nyugodtan úszhat oltás után, bár nem értem miért baj, ha egy alkalom akár kimarad.
2014. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan úszhat, attól semmi baja nem lesz. Persze az oltás helye fájhat egy kicsit, de ez inkább csak kellemetlenség az úszás közben, problémát nem okoz.

Láz (és ritkábban más mellékhatás) persze előfordulhat az oltástól, de ezeknek semmi köze az úszáshoz.

2014. jún. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. az úszást azért kérdeztem,mert vannak oltások aminek 1 gyenyes búb lesz a tetején és az nem jó ha sokáig víz éri vagy kiszívja a víz.

Most szeretne megtanul úszni és így nem jó ha sokat hiányzik . :/

Szép napot mindenkinek

2014. jún. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!