Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fityma szukulet s a fityma...

A fityma szukulet s a fityma letapadas kozott mi a kulonbseg?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3eves lesz most.a futyije viszont nemjon fel teljesen.hogyan segithetek neki hogy feljojjon? Egyszer felhuztakneki es hiaba huztam fel neki mindig valahogy visszatapadt es nem akarom hogy megint szenvedjen ket hetig.olvatstam valami kenocsot ami segit.szerintetek?

Szerintem letapadt a fitymaja.nem hiszem hogy szukulet



#Bzxezcbhuccen
2014. jún. 25. 02:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Reggel teszek fel kepet hogy lassatok milyen a fiame.neten talaltam az ovehez hasonlo kepet
2014. jún. 25. 02:17
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha egyszer már feljött, akkor a letapadásra szavazok. Minden este fürdéskor vissza kell húzni párszor és akkor nem fog újra letapadni (különben is pucolni kell alatta). Doki tud felírni kenőcsöt.
2014. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nyaron megyunk haza angliabol.mindenkeppen megmutatom otthon a dokinakk es megmondom neki irjon ra kenocsot. [link] az ove ettol kicsit jobban feljon
2014. jún. 25. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!