Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kullancs ellen milyen sprayt...

Kullancs ellen milyen sprayt használtok? Tényleg hatásosak?

Figyelt kérdés

2 évesnek és persze magamnak is keresek kullancs elleni sprayt. Olvastam a Galaktiv bioról, de nem tudom mennyire hatásos. Meg persze van egy csomó márka még :)

Ezeket a bőrre vagy a ruhára kell kenni, fújni?



2014. jún. 26. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Beoltattam a lányom+ befújom mindenhol!

Ruháját, bőrét.

2014. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mivel fújod be?
2014. jún. 26. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:
A galaktív bio nekünk semmit nem ért. Mi a Vape szagtalan spray-t használjuk, bár szerintem már mindenre immunisak ezek a dögök, azért az még mindig a legjobb.
2014. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi, ezért kérdeztem, hogy saját tapasztalatokat olvassak :)

akkor galaktiv biot nem veszek

Megnézem majd ezt a vapét. Talán megbízható márka.

Ezzel a ruhát is befújod?

2014. jún. 26. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
hát én házilag gyártom:) veszek egy pici üveg citromolajat keverek hozzá vizet, és rá a gyerekre, ha van pici szórófejes üvegcséd akkor mehet hajra,ruhára is. kalandparkban voltunk az erdő közepén magamra is kentem és megfigyeltem a szúnyogokat kiraktam a kezem, jöttek, de elkerültek gyorsan rám nem szállt egy sem. mondtam a gyereknek ragad de viselje el majd lemossuk. és így semmi vegyi cucc nélkül távol tartottunk minden betegségterjesztőt
2014. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Igen a ruhára is fújom, nem hagy foltot rajta. Én is kipróbáltam a citromfű olajat sőt, még a karkötőt is ami citromolajjal van átitatva és tele voltunk tőle szúnyogcsípéssel. Ugyanis akinek a vérét szeretik, azokat nem riasztja el szerintem.

[link]


Én ezt vettem. Nálunk 1399 Ft.

2014. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez a vape tetszik, mert ruhára is lehet fújni, pláne ha nem hagy foltot :)

Mert az egy dolog, hogy bekenem a karját, de az nem akkora felület, hogy messziről érezzék a kis dögök, gondolom így hatásosabb.

köszi megnézem!!!!

Saját magam nem kisérletezgetek mi válik be, bár olvastam én is hogy bizonyos illóolajokat nem szeretnek, gondolom ezekbe a vape és társaiba is az van, de inkább maradok a gyárinál :)

azért köszi kedves másik hozzászólónak is!!!

2014. jún. 27. 12:55
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezt ismeritek? Jókat ír róla

[link]

2014. jún. 27. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
:D Jéééé ezt régen Anyukám vette vagy húsz éve és igen nagyon jó volt. Csak a neve ugrott be, a csomagolása régen más volt. Egy próbát megér!
2014. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!