Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondjak óvodás gyerkőcömnek?

Mit mondjak óvodás gyerkőcömnek?

Figyelt kérdés
4 és fél éves kisfiam ovis ugyeletbe jár,amíg mi dolgozunk.Tegnap sírva hoztam haza,mert az ottani nagycsoportos gyerekek állandóan csúfolják azzal hogy cigány(bár a szó valós jelentését nem tudják,csak azt hogy azok sötétebb bőrűek náluk).Igazából a párom félig nigériai,ő világosabb bőrű néger,de a kisfiunkon ez visszaütött,és az ő bőre teljesen fekete.Szegénykémet nagyon bántja a dolog.Nem tudom,mit lehet ilyenkor csinálni?

#óvoda #félvér #ügyeleth
2014. jún. 30. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudom ez nem vigasz, de valahogy azt mondanám, hogy mindenkit lehet csúfolni, sőt a gyerekek szokták is, ha valaki szemüveges, szeplős, vörös hajú, csálé fogú, valami játékban gyengén szerepel. Szóval az hogy a bőre olyan amilyen, hát a másik meg lehet agyilag sötét :D Bocsi a poénért, de remélem érted és nem veszed rossz néven :)
2014. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az óvónővel beszélnék. A kisfiamnak elmagyaráznám, hogy mindenki más, és mindenkit úgy kell elfogadni (de gondolom, ezt is teszed).
2014. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény picike.Sajnálom.Nem is tudom lehet valami olyat mondanék neki,hogy csak irigyek a bőrére mert nem kell a napon lennie,hogy barna legyen.Vagy nem tudom.Tudom ez viccesen hangzik de nem jutott eszembe más sajnos.Mondd neki,hogy nektek így tökéletes és ne foglalkozzon azzal mit mondanak rá.Tudom ezt így egyszerű mondani de sajnos nem tudok más kitalálni hirtelen.
2014. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
nem kötekedni akarok, de milyen ovi van nyitva vasárnap?
2014. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ügyeletes ovi
2014. jún. 30. 15:21
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
kamu
2014. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az :(
2014. jún. 30. 21:25
 8/13 anonim ***** válasza:

"a kisfiunkon ez visszaütött"


Érdekes...

2014. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi ezen az érdekes?
2014. jún. 30. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:
mi az hogy visszaütött?
2014. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!