Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondjak óvodás gyerkőcömnek?

Mit mondjak óvodás gyerkőcömnek?

Figyelt kérdés
4 és fél éves kisfiam ovis ugyeletbe jár,amíg mi dolgozunk.Tegnap sírva hoztam haza,mert az ottani nagycsoportos gyerekek állandóan csúfolják azzal hogy cigány(bár a szó valós jelentését nem tudják,csak azt hogy azok sötétebb bőrűek náluk).Igazából a párom félig nigériai,ő világosabb bőrű néger,de a kisfiunkon ez visszaütött,és az ő bőre teljesen fekete.Szegénykémet nagyon bántja a dolog.Nem tudom,mit lehet ilyenkor csinálni?

#óvoda #félvér #ügyeleth
2014. jún. 30. 14:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Itt egy másik példa .A múltkor olvastam ,hogy egy fehér bőrű párnak fekete gyerkőce lett.Az orvosok azt mondták (az anyukának volt egy fekete rokona)anyai ágon ütött vissza.
2014. jún. 30. 22:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Én févér lány vagyok. Nekem régen ez nem tűnt fel, most zavar. Jó tanácsot nem tudok mondani sajnos. De a kötekedőknek:

[link]

2014. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én az óvónővel beszélnék erről, és kérném, hogy beszélgessen erről a csoporttal...remélem megoldódik a helyzet.
2014. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!