Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek gáz ha egy családb...

Szerintetek gáz ha egy családban a testvérek egymás ruháit, cipőjét hordják?

Figyelt kérdés

Pl 1-2 év kor különbség eltéréssel.

Most nem arról beszélek amikor már kinőtte és az öcsi örökölte a ruhát, hanem amikor egyik nap ezen a másik nap azon ami akad.

Ismerek ilyen nőt, nekem van is ezért róla véleményem, de nektek?



2014. júl. 2. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha a gyerekeket nem zavarja, a méretek is passzolnak, és meg tudnak egyezni hogy ki mit viseljen, akkor szerintem nem gáz.
2014. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem gáz, főleg, ha egyneműek.

Az én gyerekeim közt 1 év a korkülönbség, igaz fiú és lány. De volt mikor a lányomra ráadtam a fiam melegítőnadrágját már, mert annyiszor bepisilt egy nap a szobatisztaságra szoktatáskor, hogy egyszerűen nem maradt tiszta nadrágja:) Vicces volt:)

2014. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Rám mindig rám adták a nővérem szoknyáját, de sosem szerettem kisfiúként..
2014. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De mi a helyzet olyankor ha a ti párotokkal külön mentek és másik család mostoha testvérek ,és amit ti adtok vesztek saját gyermeketeknek azt egy vad idegen hordja és nem is biztos hogy rá adják a ti gyerekeitekre?

Ez csak egy példa, de ha olyan szituban lennétek akkor mi lenne?

2014. júl. 2. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Ikerlányaimnak bár van saját szekrénykéjük, előszeretettel turkálnak a másik cuccai között (van egy szám különbség köztük, de nem feltűnő), és tök aranyosan megbeszélik, hogy "ez az enyém, de kölcsön adom mára", stb. Szóval hordják egymás ruháit, és én ebben nem látok semmi rosszat. Végül is nem a használt bugyit, zoknit veszik fel a másik után. A cipő, a kabát és a sapka szigorúan saját nálunk. A méret miatt és mert azokat nem mosom minden nap.

Nem gondolnám, hogy valakinek emiatt megvan a véleménye rólunk, őszintén szólva nem is hinném, hogy figyelik, mi van rajtuk.

2014. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok ismét: ebben az esetben kicsit rosszul esne, ha nem adnák rá, amit tőlem kapott, de az is lehet, hogy ráadják, csak amikor én épp nem is látom. Hogy a másik is hordja? Lehet, hogy aznap reggel az tetszett meg neki, a felnőttek meg nem vitatkoztak vele, talán el is felejtették, hogy épp tőled kapta a másik kicsi - ott volt a szekrényben, hát felvette. Hú, ha én megpróbálnám rábeszélni a három éveseimet, hogy ne azt vegyék fel, amit maguk kiválasztottak, igen megnehezíteném a nap kezdését :)

Nem szomorkodj emiatt, szerintem nem rossz jel, ha keverednek a ruhák, ez azt is jelenheti, hogy a gyerekek között sem tesznek különbséget.

2014. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azonos nemű akkor mi a baj? A turis ruci jobb?

Egyébként cipőt csak újat adok rájuk, de ismerek anyukát aki a nagy lányának is használtan vett cipőket, majd a kislány is megörökölte ezeket, szóval a kislány harmadik vieselője volt az első lépés cipőcskének, az durva. A ruhát átadásával nincs bajom.

2014. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emlékszem egy ilyen kérdésre hónapokkal ezelőtt, ahol az anyuka nehezményezte, hogy a gyerekének küldött cuccokat a mostohatestverek is hasznaljak. Te vagy ez az anyuka? Ha megtalálom ezt a kérdést belinkelem.
2014. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!