Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, milyen dolog...

Most komolyan, milyen dolog ez egy családban? Egymás elől megenni még az utolsó falatokat is.

Figyelt kérdés

Direkt vettünk magunknak (én és a barátom) ételt, szalámit, stb..,ez tegnap volt, és ma délutánra majdnem mind elfogyott a szalámi, zsömle nem volt egy darab se, kenyérből is épp hogy valami...


Meg anyukám tudja jól hogy szeretem a pudingot, vett is nekem 4-et, és abból 2 eltünt, gondolom megette a pasijával, és amikor kérdeztem tőle akkor persze azt tudja mondani hogy nem tudom.....


Most komolyan, milyen dolog ez egy családban?

Egymás elől megenni még az utolsó falatokat is.

Anyagilag amugy se állunk valami jól...


2011. febr. 27. 17:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
52%
Szar dolog az tuti,én sem vagyok híve ennek.
2011. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
71%
Szóljatok előre, hogy ez a zsemle és szalámi nektek kell.
2011. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
62%
En sose nezem, hogy ki mit eszik meg nalunk. Minden kozos. Kiveve ha fozni akarok valamit es ahhoz vasarolok. Mindent ugy, hogy a masiknak is legyen. Lesulne a kepemrol a bor megkerdezni, hogy "eltunt a pudingom, ki ette meg??". Nem is esne jol a falat!
2011. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
36%
Én például a turistaszalámit, téliszalámit, margarint...stb tehát ami nem romlandó bevinném a szobámba a zsömlével együtt. Így nem bírják megenni.
2011. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan, az milyen dolog már, hogy vesztek magatoknak 1 kiló kenyeret meg egy kis szalámit, és ahhoz senki nem nyúlhat rajtatok kívül? Az milyen, hogy anyukádon számon kérsz két zacskó pudingot?

Egy normális családban alap, hogy nincs "én kajám" meg "te kajád", hanem megosztozunk az élelmiszeren, főleg, ha rosszul állunk anyagilag. Tudod, mintha szeretnénk egymást és nem irigykednénk ennyiért..

2011. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Tinker Bell ***** válasza:
43%

Itt nem az a kérdés, hogy milyen dolog megenni egymás elől a kaját, hanem hogy milyen dolog sajnálni a saját családodtól a kaját!


Szánalmas vagy! Inkább ki sem írtad volna a kérdést!

2011. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
39%
konsumgesellschaft
2011. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem tom, nálunk se gond, ha tesóm megeszi a pudingot. Sőt, ha 1 van akkor általában tologatjuk egymásnak, hogy Te edd meg... Sose volt gond belőle, hogy ki vette a kaját vagy kié. Pl: én imádom a füstölt sajtot, mégis van amikor tesó megeszi előlem. Nem szoktam rajta problémázni.

Albiban amikor volt lakótársam vele megbeszéltük, hogy van a hűtőben ami közös pl: tej, mustár, felvágott. Felesleges többet venni belőle 2 emberre. Egyszer én vettem egyszer ő. Nálunk működött.

2011. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk minden közös..Ga veszek pudingot mert megkívántam,és ha a család bármely tagja megeszi,akkor ez van..Örülök neki,hogy tudat alatt tudtam kedveskedni nekik..Soha egy falatot sem sajnálnék a családomtól..

Elég szomorú,hogy te nem így gondolod..

2011. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk sincs olyan hogy egymástól féltjük az ételt. Főleg anyámtól, ennél kevés gusztustalanabb dolog van a világon.


Aki meg bevinné a szobájába a margarint, mint "nem romlandót", lehet hogy egy hét múlva az a margarin kimászna a szobájából önként, mivel az tipikusan hűteni való kaja :)

2011. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!