Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hós kislányomnak mandulagyu...

20 hós kislányomnak mandulagyulladása van. Kap antibiot, lefekvés előtt kapott lázcsillapítót, mert 38 volt a hője. Ha éjjel érzem, h megint felszökött, akkor felébresszem, h csillapítsam?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ébreszd fel persze. Főleg éjjel nem szabad a lázzal játszani.
2014. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, én mindig fel keltem a gyerekeimet éjjel, ha érzem, hogy lázasak. Egyszer nem keltem fel, elaludtam én is, a lányom is aludt, nem ébredt fel arra, hogy lázas. Reggel néztem neki, nagyon forró volt, reszketett, megmértem és már 40 fok volt. Azonnal hűtőfürdőt kapott és lázcsillapítót. Azóta is bűntudatom van.
2014. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Neki is mandulagyulladása volt és ilyen magasra felment egy éjszaka alatt.
2014. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nagyon fogok figyelni.
2014. júl. 10. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak éjjel, hanem nappal is fel kell ébreszteni, mert nem csak lázat kell csillapítani, hogy ne szökjön fel és kapjon lázgörcsöt, hanem a kiszáradás elkerülése végett a megfelelő folyadékbevitelre is figyelni kell ilyenkor.
2014. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, tudom,nyilván nappal is figyelem. A kérdésem azért az éjszakára irányult, mert az következett. Nappal ébren vagyok, nem kérdés, hogy figyelem-e. Éjjel viszont alszom. Jó esetben, az utóbbi éjszaka ezalól kivétel volt. De szerencsére nem volt láza, óránként néztem.
2014. júl. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!