Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ekkora bűnt követtem el?

Kityike kérdése:

Tényleg ekkora bűnt követtem el?

Figyelt kérdés

Sztori: Tesom kisfia 3éves, rossz volt, ràszóltam, aztan, megint rászóltam, nem hasznalt... Ahogy hatat forditottam neki, odajött és egy jó nagyot ravagott a hatamra. Ezutan egyből racsaptam a fenekére egyet, ment a hiszti meg a siras persze, amugy el sem tslaltam rendesen. Lényeg, hogy az egész csalad szerint hatalmas bünt követtem el, merthogy mas gyereke és én ugyan mit képzelek magamról?!

Szerintetek is igazuk van?



#gyerek #nevelés #Rossz gyerk
2014. júl. 11. 03:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
69%
Csak pislogok ezen a kabcsi nevű válaszolón. Tipikus példája azoknak a szülőknek, akiket 6-7 évesen megrugdos a gyereke, mert rászólt.
2014. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy többször rászóltál, (miért is nem a szülei?), és a verekedést én sem engedném meg, ugyanezt tettem volna a sajátommal. A másénak valószínűleg lefogtam volna a kezét és maximum kiabálok.

Amit a gyerek tett, nem szabad megengedni és büntetést érdemel. Nem tudom, milyen köztetek a kapcsolat, szerintem nem olyan hatalmas bűn, bár én nem tettem volna. Szerintem akkor lenne igazuk, ha a szülei ott lettek volna, és nem neked kellene helyettük fegyelmezni a gyereküket. Így 50%.

2014. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Kabcsi, ne haragudj, de amit idéztél, abban nem hangzik el olyan, hogy hadd szokja a verést. Szövegértelmezési gondjaid vannak.
2014. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Igen,jól tetted . Egy hároméves takony ne ütögessen felnőtteket ,főleg ha már 10x rá lett szólva,csak még ahhoz is fogyatékos ,hogy felfogja ez fáj másnak.


Csak azért csaptam volna én is hátba,mert 3 évesen már nagyon jól tudja mi az ami fájdalmas a másiknak,és mégis csinálja.

Az én egyik gyerekem 1 éves kora körül csapkodott,hozzá nevetett,akkor még nem tudják hogy ez rossz,ilyenkor nyilván nem jogos ha te is rácsapsz.

2014. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!