Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez már kóros aggódás a gyereke...

Ez már kóros aggódás a gyerekemért?

Figyelt kérdés
Ha nincs velem, akár apával játszótéren, de ha mamánál nyaral, akkor meg végképp, rettegek, hogy baja lesz, eszembe jut mi van ha felhívnak, és valami nagy baj van... Hullámzik az érzés, nem mondom, hogy teljesen bekebelez, de azért nem túl jó, hogy egyáltalán eszembe jutnak ilyenek. Ez már nagyon kóros? Más is van így?
2014. júl. 13. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ez nem kóros,normális dolog,hogy aggódsz érte.
2014. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia

en most vagyok 17hetes terhes.. nekem ugye masfele bajok jonnek elo,hogy mi van ha?! De en is csak ilyenre tudok gondolni.. szoktam gondolkodni hogy ha megszuletik ugyanilyen maradok?

Van ra esely!

:)

2014. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Ugyanilyen vagyok.:)

Kedves Utolsó: ha megszületik, felerősödik az érzés :-)))

2014. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is aggódtam a terhesség alatt is:) Csak az ugye egy véges állapot, de onnantól, hogy megszületik, végeláthatatlan aggódás veszi kezdetét. Addig még jobb, amíg otthon vagy vele, de amikor kikerül a látószögből, ovi, nyaralás stb...megőrülök:) Én 15 hetesen éreztem először, hogy mozog:) Te már érzed?
2014. júl. 13. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Én szerencsére nem vagyok ilyen, szerintem ez már kóros ahogyan te érzel, csak téged tesz tönkre a felesleges aggódás.

Ha az apjával, vagy a nagyival van a lányom, teljesen nyugodt vagyok, hiszen 100%-ig jó kezekben van, másra meg még nem szoktam bízni mivel csak másfél éves múlt.

2014. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kóros.Én a páromban és a nagyszülőkben is maximálisan megbízok,nem a rémtörténeteken jár az agyam.
2014. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kóros, de én ugyanígy érzek. Amikor oviba került hetekig, ha megcsörrent a telefonom, az volt az első érzésem biztos baj van, azért híbnak.
2014. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem gyerekem még nincs, de a páromat is ugyanígy féltem, pedig ő mégiscsak egy felnőtt ember...
2014. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!