Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy aggódás miatt elmentetek (ti vagy apuka vagy más családtag) meglesni a bölcsi udvarán játszó gyereketeket? Én elmentem, de pechemre a gondozónő meglátott. Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ebben nincs semmi rossz. Semmit nem tennék, mivel gondolom nem te vagy az első szülő aki leselkedett már. Ha megkérdezné a gondozónő, megmondod, hogy kiváncsi voltál hogyan illeszkedett be a gyerek, vagy egyszerűen, hogy szépen játszik-e a többiekkel. Nem kell túlaggódni.:)
2014. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem érdekes, hogy a 2. gyereknél volt ilyen, az elsőnél nem. Oviban első nap amikor ott akartam hagyni annyira ordított, hogy a szomszédos iskola végéről is lehetett hallani. De mondták menjek, meg fog nyugodni, ha nem akkor telefonálnak. Kb 10 perc után visszamentem, bementem az udvarra, és belestem az ablakon, csendben volt, játszott úgyhogy megnyugodtam. Pedig előtte én is bőgve hagytam el az épületet. Nemsokkal később hívott az óvodavezetető, hogy nyugodjak meg, minden oké csak pár percig sírt, és már reggelizett is. Másnap is sírt de már nem annyira. Szerintem ez valahol normális hogy aggódunk :D
2014. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem jutna eszembe. Ott vigyáznak rá. Ha véletlenül meglát csak összezavarodik.
2014. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esélyem se lett volna, mivel az udvar középen volt és az utcára néztek a bölcsis szobák., Ez egy régi kertes társasházból lett átalakítva bölcsivé.

Amikor mondták, hogy menjek sétálni vagy a dolgomat intézni, akkor "leléptem és élveztem a szabad életet".

2× volt hogy felhívtak, mert annyira sírt a lányom. Első két nap, amikor már ott kellett hagynom 1-2 órára.

Harmadik nap közölte, hogy akkor megy aludni ebéd után.. :)))))

2014. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is leskelődtem a fiam után a bölcsiben! :) Igyekeztem minél messzebbről és takarásból, mert nálunk a szülőin mondták, hogy a gyerekek hipp-hopp észreveszik a leskelődő anyukat és akkor nagy sírás lesz (úgyhogy nem egy különleges dolog ez ;)). Sőt, volt, hogy egy másik anyukával sétáltunk arra, nyújtogattuk a nyakunkat veszettül, hogy kiszúrjuk a csemeténket és a végén az ismerős anyuka kisfia ismert meg engem messziről és elkezdett sírni (előtte egész nyáron együtt lógtunk 3-4 anyukával és csemetéikkel, így gondolom azt várta, hogyha én ott vagyok, akkor az anyukája sem lehet messze)... :( Na, utána nem is mentem arra! Szóval szerintem sok anyuka megy leskelődni, nem gondolnám, hogy emiatt bármit is tenni kéne, biztos, hogy a gondozónéni látott már ilyet. Max. magukban gondolhatják, hogy mennyi "idétlen" anyuka van a világon.... :D
2014. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan leskelődtem,de volt hogy arra volt dolgom,és pont kint voltak az udvaron.Szépen játszott.
2014. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esélyem sincs, korán reggel megyek dolgozni. Ha neked van időd leskelődni miért van bölcsiben a kicsid?
2014. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem leskelődtem, mert nem volt megoldható anélkül, hogy biztosan ne lásson meg.:) Ezért megbíztam egy másik anyukát, aki még abban a szakaszban volt, hogy nem ment ki, hogy számoljon be a dolgokról. Mert akkor sírt, amikor kijöttem, előtte levő napokban pedig nem. De csak azért, hogy játszik-e, jól érzi-e magát, mert maximálisan megbízom a gondozónőkben, tudom, hogy figyelnek rá.
2014. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 7.!

Nem tudom, a kérdezőnél hogy van, de nekem pl. novemberben kellett elkezdenem a munkát, szeptembertől voltam szabin addig. A fiam beszoktatása szeptemberben volt, így 2 hónapom lett volna leselkedni. Azóta én is korán reggel megyek és dolgozom, így esélyem se lenne. Én a beszoktatási időről írtam, így értelmeztem a kérdést. De van olyan is, akinek a más a munkaideje, vagy félállásban van, és a bölcsis napirend szerint a gyereket reggel valameddig be kell vinni. Ha pl. 10-re viszi, és délre megy dolgozni, akkor is simán belefér munka mellett is, hogy meglesi az udvaron.

8.

2014. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!