Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy altassam el őket?

Hogy altassam el őket?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves és egy 2 éves kislányaim.Eddig úgy aludtak el délben is és este is,hogy oda feküdtem melléjük.Most már ki vagyok fáradva,mert ugráltatnak,ezt kérek-azt kérek.Légyszi adjatok tanácsot,hogy altassam el őket,hogy nekem ne kelljen lefeküdnöm melléjük.SOS
2014. júl. 16. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell odafekudni. Villany lekapcs, ajto bezar, jo ejszakat.
2014. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké,de nem hirtelen váltás ez?Nem kell fokozatosan?A 2 éves nem viseli meg nagyon,hogy hirtelen már nem vagyok ott?
2014. júl. 16. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

beszéld meg velük. mond el, hogy most nem tudsz bent maradni velük, szépen csukják be a szemüket és aludjanak, te meg addig elmosogatsz és utána benézel.

majd mikor 10 perc múlva benézel és nem alszanak akkor mond meg nekik, hogy most felmosol, aludjanak szépen, milyen jó lesz, hogy ha ügyesen alszanak nélküled, akkor miután felkelnek, nem kell majd atakrítanod, csak velük foglalkozhatsz majd...

nálunk ez bejött

2014. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem. nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen valtasokat jobb egyszerre lerendezni. matol ez es ez van, el kell mondani elotte (de nem hetekkel elotte bejelenteni, hanem aznap) es konzekvensen tartani magunkat hozza.


Lehet hogy az elso nap lesz siras vagy vihancolas, de majd szepen beall.


Van olyan gyerek akit a kezdetektol kulon szobaban altatnak odafekves nelkul, lerakjak, kap egy puszit aztan viszlat.

2014. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,sikerült???
2014. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!