Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két gyereknek külön szoba?

Két gyereknek külön szoba?

Figyelt kérdés
Most fog megszületni a második lányunk. Eleinte mellettünk lesz a kiságyban, de később hogyan? Legyen egy szobában a tesójával (ott is nehézkes elrendezni a szobában plusz ágyat) vagy kapjon külön szobát, ami viszon nagyon kicsi? Jó ideje gondolkodunk rajta, de nem jutunk döntésre. Ti hogyan döntenétek?

2014. júl. 17. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Külön, de az első perctől !

Családunkban nagyon sok kisgyermek született, mindenkinél külön szobában kezdték életüket. Általában már 2 hónapos koruk óta átalusszák az éjszakát.

2014. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Mekkora a körkülönbség? Milyen alvók? Milyen a napirendjük?

Ezek mind számítanak. A lényeg, hogy ne zavarja a kicsi a nagyobbat az alvásban (aki esetleg már oviba, suliba jár) vagy akár fordítva.

Szerintem kis korban egyébként jó a közös szoba. Ha elférnek, nem tenném külön őket.

2014. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nagyobbik óvodás, nem túl jó alvó. Félek, hogy a baba felébresztené, és nem tudná magát kipihenni. Én hajlanék a külön szoba felé, csak a mérete miatt aggódom.
2014. júl. 17. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Én külön tettem őket. Mikor a második baba született, saját szobába került. Így is néha felkeltette éjszaka a nővérét. Most hárman vannak, a két nagy összeköltözött, mikor a pici született. Neki is nagyon kicsi a szobája, de oda szinte csak aludni jár. Általában a nagylányok szobájában bandáznak. Viszont ha le akarom fektetni akkor ő nyugodtan tud aludni, míg a nagyok játszanak.

Szerintem jobb a külön szoba. ha nagyobbak, még mindig összeköltözhetnek. Nálunk 2 éves volt a középső, mikor közös szobájuk lett, és nagyon élvezik.

2014. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ha nagyobb lesz összeköltöztetném a tesójával.adig legyen veletek.
2014. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!