Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kimentek egész napra a városi...

Kimentek egész napra a városi strandra (helybeliként) kisgyermekkel (23 hós), úgy hogy Ő délután 2-3 órát szokott aludni?

Figyelt kérdés
Ha igen, a strandon, hogy oldjátok meg a dolgot. Természetesen már nem alszik babakocsiban és itthon is elég nyugodt körülmények között alszik. Változó hogy alszik, van mikor nagy zaj sem zavarja, máskor meg a legkisebb zaj is felriasztja. Viszont délután legalább 2 órás alvás nélkül iszonyat nyűgös lenne.
2014. júl. 18. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Én nem csinálok abból problémát, ha egy-egy nap valami program miatt kimarad a nappali alvás, lefektetem fél-egy órával korábban este és kész. Ennyi erővel ülhetne egész nap a lakásban minden anyuka, akinek alszik nappal a gyereke.
2014. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy nem mennék,hogy ne tudjon aludni amikor szokott. Mert az enyém is olyan,hogy alvás nélkül iszonyat nyűgös (ami érthető ha hulla fáradt,én is nyűgös vagyok olyankor),és annak semmi értelme,hogy a strandon kínlódik szegény. Lehet,hogy az 1-es válaszolónak valami extra nyugis gyereke van,aki fáradtan is bűbájos.
2014. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, felesleges volt sértegetni, nem bántottam senkit. Nem extra különleges a gyerekem, de ha program van, az őt leköti és nem viseli meg, ha egy nap kimarad az alvás. Te akkor mindenhonnan rohansz haza alvásidőre egy 2 éves gyerekkel, ha törik ha szakad? Mert még egy pár hónapossal ok, de ők azért már nem olyan kicsik.
2014. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A héten voltunk strandon 5 éves fiammal. Volt ott egy nagymama 3 gyermekkel. 3 éves forma ikrekkel, és egy 2 éves forma kisfiúval. A nyugágyon aludtak egy órácskát az árnyékban. Mikor kisebb volt a fiam, és aludt du. akkor is mentünk, nem aludt annyit mint itthon, de szunnyadt egy kicsit a strandon pléden, amivel kibírta estig. Hamarabb fektettem este.
2014. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azt csinálom ilyenkor, hogy ha álmosak úgyis elalszanak bárhol. Ha nem alszanak, az sem baj.

Ilyen helyzetben pléden árnyékban pihen (vagy alszik)

3 gyerekem van.

Épp ma egész napos kerti programon voltunk, a pici délben elaludt az ölemben, olyaná lmos volt, aztán leraktam. A másik kettő nem aludt ma. A pici 21 hós.

2014. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs de nem sértegettelek. Van amelyik gyerek elvan alvás nélkül is,van amelyik meg kibírhatatlan olyankor. Szerintem nem olyan marha nagy áldozat úgy szervezni a programokat,hogy alváskor otthon legyünk. Napi egy alvásról van szó,attól nem áll meg az élet,ha otthon vagyok két óra hosszát.Szerintem. A kérdező ismeri a saját gyerekét,azt írta,hogy 2 óra alvás kell neki legalább nappal,és nem biztos,hogy a strandon aludna. Nem minden gyerek alszik akárhol.
2014. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Az én 18 hósom 3 órát alszik délben,és egy elég nyügi baba!

Múlt hét vasárnap egész napos strandoláson voltunk a helyi strandon!A babakocsiba 40 percet aludt de nagyon jól bírta még a délutánt!A program,az inger lekötötte a figyelmét nem volt idő hisztire,nyügire."Muszály" néha egy kicsit eltérni a megszokott napirendtől mert a 4éves bátyjával nem ülhetünk itthon egész nyáron a 4 fal között!De az első gyerekkel még én is ilyen voltam,SOHA nem mentünk egész napos programra!Mindíg hazajöttünk alvásra!

Este mindkét gyerek 1 órával hamarabb aludt!

2014. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az én fiam 3,5 órát alszik napközben és csakis otthon, de azért nem vagyok hajlandó hazafutni mindenhonnan csak mert alvásidő van. Néha egy napot minden gyerek kibír, ennyire mereven szerintem nem szabad gondolkodni.
2014. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de azért ne esetek egymásnak. Majd még meglátom hogy alakul. Ha el tudna aludni pléden legalább egy órát az akkor már könnyebben mennének a dolgok. De persze nem láthatom előre, hogy milyen napunk, illetve esténk lesz egy ilyen alkalommal.
2014. júl. 20. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!