Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gond hogy a 2 éves...

Mennyire gond hogy a 2 éves kislányomnak ilyen édesítőszeres szörpöt adok?

Figyelt kérdés
Persze csak annyit öntök bele hogy épp hogy legyen íze!!
2014. júl. 20. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

milyen az ilyen szörp?

lemaradt a link?


nekem azt mondta az orvos, hogy cukrot adhatok neki nyugodtan, az édesítőszert kerüljem, nem jó a gyerekeknek.

persze egy üveg szörptől amit gondolom vagy 1 hétig iszik, szerintem semmi baja nem lesz :)

2014. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen link ,úgy is irtam, hogy ilyen édesítőszeres szarok!!
2014. júl. 20. 10:40
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Hat ha te magad is xarnak nevezed, nem sok eszed lehet, ha ennek ellenére adod a gyerekednek....
2014. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Én nem adok. Inkább csinálok teát, limonádét, gyümölcslevet, de vizet is sokat iszik. Ráér még "mérgezni" magát.
2014. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Na jól van látom megint csak a ba..gatást kapok nem választ kösz kedves utolsó téma lezárva !!!!
2014. júl. 20. 10:48
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezték, válaszoltak. Ha nem érdekelnek a válaszok, nem kell kérdezni, ez ilyen egyszeru.
2014. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Elment az eszed, gyereknek mű-cuccot adni!?


Rendes cukorral add! Azzal sem kell belerakni, íznek elég kicsi is.

Bár nem tudom, milyen szörp az, amit édesíteni kell, amiket én ismerek, azokat csak vízzel kell hígítani, és kész.

2014. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem adnék ilyet a gyerkőcnek. Mi sem iszunk ilyeneket. Nyilván ha egyszer-kétszer iszik belőle nem lesz baja, de nem tesz jót.
2014. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Az edesito egeszsegtelen.

A masik gond az, hogy a gyerek megszokja, hogy szomjoltasra ne vizet igyon es a napi folyadekfogyasztasa ilyen muizekkel vagy edesitett lottyokkel legyen. Ez egyenes ut az egeszsegtelen eletmodhoz es a felnottkori elhizashoz.

Nem mondom, hogy mi neha nem iszunk uditot, de elsororban vizet. a napi folyadekfogyasztas nagyobb resze az legyen, melle te csinalj gyumolcslevet.

2014. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Mostanában mindenhol azt nyomatják,mennyire káros a cukor,de én inkább azt adok amit ismerünk és használunk több ezer éve mint egy vegyi,mű dolgot.Szóval én szerintem gond,egyszer-egyszer persze belefér,de napi szinten nem adnám neki egyáltalán.
2014. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!