Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha minden este 22 órakor...

Ha minden este 22 órakor kibírhatatlan éhségre panaszkodna gyermeked újra megetetnéd ha 19 órakor már vacsorázott volna?

Figyelt kérdés
Hajnalok hajnalán kelek és megyek dolgozni, minden este ez van.
2014. júl. 20. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

Én biztos megetetném ha valóban éhes, de gyanús. Szerintem nem azért ébred fel. Lehetséges, hogy megviseli az, hogy el kell menned.

Nővérem fia 3 éves múlt, és ott is ez volt a gond. Minden hajnalban felkelt, mielőtt ment az anyja dolgozni és sírt. pedig nem szólt neki senki, és csöndben pakolt nővérem is.

2014. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
Az én 2 éves fiam este 6-kor vacsorázik, ráadásul nem is olyan sokat és simán átalussza az éjszakákat. Egyáltalán nincs korán a vacsora, szerintem valami más van a háttérben, nem éhség.
2014. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!