Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is szoktatok így érezni?...

Ti is szoktatok így érezni? Holnap anyukámék elviszik a kisfiamat jövőhét péntekig, mert én már dolgozom hétfőtől.

Figyelt kérdés
Ovija meg még nem lesz nyitva, majd 1. -én nyitnak. Én megfogok zavarodni, hiszen 1 hétig nem látom. Apukája sem szokta találni a helyét már 2. nap.Tudom, hogy jó helyen van, imád ott lenni, minden kívánságát lesik. De nagyon hiányozni tud nekünk. Még az első 2 nap nagyon jó tud lenni, bár akkor is a gondolatunkba van, és sokat emlegetjük. Na de a 3. nap, akkor már totál kész vagyunk a hiányától. Ilyenek vagyunk. Ő nagyon jól érzi magát, minden este beszélünk telon, nem is szokott velünk beszélni, mert "nem ér rá, dolga van" kiabálja. Egyébként 5 éves.
2014. júl. 26. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Az anyák már csak ilyenek nekem 14 éves a fiam de ugyan ezt érzem ha nincsen itthon valahogy olyan más minden csend van. Így fogunk mi érezni míg meg nem halunk legalábbis én a gyermek a legnagyobb kincs.
2014. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓ, kislányom szeptemberben kezdi az ovit, már most rosszul vagyok, ha belegondolok, hogy nem lesz velem... van egy 1,5 éves Húga, így itthon leszek, szerintem be fogok csavarodni, főleg, hogy a pici is hiányolja már akkor is, ha nincsenek egy szobában... brutál nehéz lesz ez az ősz azt hiszem :( és tudom, hogy nevetséges vagyok kívülálló szemmel, de akkor is ezt érzem... fogalmam sincs hogy fogom bírni, ha visszaállok dolgozni, mert 12 órában, nappalos és éjszakás műszakban dolgozom... el nem tudom képzelni, hogy este-éjjel itthon hagyom őket...
2014. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!