Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vigyem ügyeletre a gyerekem,...

Vigyem ügyeletre a gyerekem, ha beütötte a fejét és egy puklin kívül más tünete nincs?

Figyelt kérdés

Délután lefektettem aludni és mikor felkelt, akkor láttam meg, hogy nagy pukli van a fején! Biztos beütötte, mert sokszor történik vele baleset. :( Nem tudom, hova ütötte be. Egyenlőre sem hányás, sem szédülés, sem aluszékonyság nem látszik rajta! Vigyem el azért az ügyeletre? Vagy csak ha ezek közül jelentkezik valami? Ti mit tennétek?

Amúgy elkezdtem kicsit jegelni, arra egy icipicit visszahúzodott, de nem sokat!


2014. júl. 27. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
más tünet nélkül nem vinném
2014. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Nem voltál vele, hogy láthattad volna, mi történik?


Ha nem zavart, aluszékony, nem hány, szédül, a pupillái egyformák, nem vinném. Bár azt azért nem ártana tudni, hová ütötte be :-(

2014. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 éves. A nagy tesóval, aki 4 éves sokat szoktak játszani az egész lakás területén. Kergetőznek, rohangálnak, stb... Nem vagyok minden másodpercben mellettük. De, ha nagyon beüti magát valamelyik, azonnal ugye sír és rohan hozzám. A kicsi is szokta mondani, ha beüti a fejét/lábát, stb... De ma nem volt ilyen! :( Ezért nem tudom hol üthette be... Valószínű nem volt nagy ütés, csak gondolom rossz helyre. :S Azóta sincs semmi tünete más!
2014. júl. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!