Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy anyától megkaptam ma a...

Egy anyától megkaptam ma a bölcsibe, hogy hogyan képzelem nagy pocakkal oda járatni a gyerekem, hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozott, hogy neki eszébe sem jutna, hogyha otthon lenne bölcsődébe adni a gyereket és mérgesen mondta, hogy a testvére gyerekét nem vették ide fel és emiatt nem tudott dolgozni.

Szerintem nem tartozom senkinek magyarázattal!


2014. jún. 19. 17:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
75%
Megértően bólintottam volna, és azt mondtam volna, amit te is írtál, hogy nem tartozom senkinek magyarázattal, valamint - mert én sajnos beszólós vagyok - hozzátettem volna halál nyugodtan, hogy szebb napot kívánok, vagy hasonlót... :P
2014. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
73%
Jaj, én ironikus típus vagyok... Ránevetek, mintha valami szánalmasat mondott volna, és otthagyom :) Úgy is tudja, hogy semmi köze hozzá. Ha meg nem éri fel ésszel, akkor nem én fogom megnevelni 30 felett, nem? Nem pocsékolok enerigát ilyen emberekre. Foglalkozzon a maga dolgával!
2014. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
45%
És egyébként miért járatod bölcsibe ha otthon üldögélsz?
2014. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
44%

En is kinevettem volna! :-)

Amugy mi kozod neked is h miert jaratja a bolcsibe? Irigykedsz?

2014. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
81%

én eleve nem vinném a gyerekemet bölcsibe ha otthon lennék, főleg nem nyáriszünetben, szóval nem tudom :)

enyém is volt bölcsis, majd munkanélküli lettem egy időre, akkor kivettem és pár hónap múlva oviba ment.

egyébként 2 évig voltunk várólistán, szóval én megértem a gondját, csak nem jó fórumot választott. esetleg az óvodavezetőnek lehetne panaszkodni, de nem a nemdolgozó anyának, ez azért kicsit túlzás

2014. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
77%
Csendben meghúznám magam, mivel igaza van. Az állami bölcsőde a dolgozó szülők gyerekeinek jár. Aki nem dolgozik, de nem akarja, hogy otthon legyen vele a gyereke, annak fizetős magán intézménybe kellene vinni.
2014. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudjátok, hogy a kérdező nem dolgozik, és azért jár a gyermeke bölcsibe? Én is dolgoztam egy ideig, mikor már terhes voltam.
2014. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
81%
Terhesen már nem is lehet dolgozni???
2014. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is kizárólag a dolgozó anyák gyerekeit veszik fel. Óvodába pedig a nyári szünetben munkáltatói igazolást kell bemutatni az óvodavezetőnek, egyébként nem mehet a gyerek. Ez egy ördögi kör, hogy keresel munkát amíg a gyerek nincs elhelyezve bölcsibe, de addig oda nem viheted amíg nincs munkáltatóid! Nálunk ezért meg is lincseltek volna egy-két agyoniskolázott anyuka, de abban igaza van az egyik válaszolónak, hogy miért neked mondja, miért nem a vezetőnek???
2014. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
27%

"neki eszébe sem jutna, hogyha otthon lenne"

Én emiatt a rész miatt gondolom, hogy nem dolgozik. Szerintem, ha dolgozna, akkor ehhez odafűzte volna megjegyzésnek, de tényleg nem teljesen egyértelmű.

Akkor tisztázzuk. Kérdező, dolgozol?

2014. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!