Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kaphatom vissza a...

Ferbzs kérdése:

Hogyan kaphatom vissza a kisfiamat? Nagyon szeretem és nagyon hiányzíik! Kb 1,5 napja vitte el az annya ok nélkül! A gyermek most borzasztó helyen van!

Figyelt kérdés

A fiam 11 hónapos! Nagyon szeretem én az édesapja vagyok!


Az anya felelőtlen fiatal szülő a gyermekem hüvelykujja megvolt égetve!


Nincs villany és nincs víz a házban! A fiam egy ilyen helyen van !!!!


A gyermeken látszik hogy nem bírja azt a helyet ahol van!

Sikongat és nem érzi magát jól! Nagy sajnálom fiamat és sokat sírok is .


A gyermekem anya nem rendelkezik jövedelemmel! A gyermekem olyan házban van ahol kutyák és macskák szabadon járnak úgy hogy nincsenek beoltva!


Hiába hívom a rendőrséget nem hozzák haza!


A gyerekkel én vagyok gyesen és a családit is én kapok! Van folyamatos jövedelmem, mindent én álltam a gyermekemnek!


De a fima most nincs biztonságban! Nincs víz ahol lehetne neki melegíteni ételt! Nincs gáztűzhely!


Egy kézzel barkácsolt kályhával tűzelnek és azon sütnek! Műanyagot égetnek a gyermekemtől kb 5 m távolságra!


Cipőket dobnak a tűzbe! Ne tudom hogy mi tévő legyek!


a fiamat nagyon féltem, ma megégették a hüvelykujjat a bőr vastagon lejött rajta! A bal lábán hátul csipések nyomai piros nyomok voltak !


Nagyon szeretem a fiamat és minnél hamarabb vissza akarom kapni! Nincs fürdőszoba! A fiam szobájában az ajtó kerete pókhálós! az ajtó mint ha valami roncs lenne!



Azt mondta az anya hogy anya otthonba akar menni, de ott rosszabb a helyzet mint egyes hajléktalanszállókon!


A gyermek törvényes képviselője én vagyok, a gyest és a családit is én kapom utána! Mindent én veszek neki! Nem tudom hogy ők tudnak -e neki ételt venni!



a hivatalos leveleken ez áll: címezve: "nevem" törvényes képviselője!


Hiába mutattam meg a rendőrnek, azt mondta hogy csak a gyámügy !


A cipőkkel gyújtanak be meg nájlonokkal! A gyermekem ezt lélegzi be :(


SZomorú hogy ilyen világban ez megtörténhet



Ha valaki járt ilyen ciőben kérem segítsen!


2014. júl. 27. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nincs gyerekelhelyezés a gyereknek az állandó lakcímén kell tartózkodni ha ez nálad van akkor fogod és hazaviszed.

Amig nincs itélet közös felügyeleti jog van, és amit ő megtehet azt te is.

Keres egy ügyvédet és adjátok be a gyerekelhelyezési kérelmet minél előbb.

2014. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig hivd a rendoroket amig haza nem hozzak.ez emberrablas! Ha te vagy a hivatalos gyamja persze...
2014. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

"a hivatalos leveleken ez áll: címezve: "nevem" törvényes képviselője! "


Ez azt jelenti, hogy te kiskoru/gondnoksag ala helyezett vagy es van egy torvenyes kepviselod, tehat vagy nem megy az olvasas, vagy nem nevelhetsz gyereket

2014. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

ferbzs nevű felhasználó kérdése: Van 2 ev felfuggesztettem konnyu testi sertesert, Marciusba lefekudtem egy lannyal akirol par hete kiderult h kiskoru volt, ..


gyereket, neked??? Lófct, azt.

2014. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!