Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ébred borzasztó hisztisen?

Miért ébred borzasztó hisztisen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves. Időnként előfordul vele, hogy úgy ébred a délutáni, éjszakai alvásból, hogy szinte magán kívül toporzékol. Ilyenkor meg sem lehet nyugtatni, olyan, mintha nem lenne magánál. Borzasztó rossz látni, megélni. Kapálózik, kicsavarodik a kezemből stb. Szeme csukva ilyenkor. Amikor magához tér (kb 25 perc), mintha misem történt volna. Másnál ilyen? Teljesen ki vagyok tőle...
2014. jún. 17. 16:17
 1/2 a mama aki törődik a válasza:
Lehet,hogy rosszat álmodott, vagy melege van, de az is lehet, hogy fáj a pocija, vagy fel van puffadva.
2014. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém babakora óta ezt csinálja, lassan 4 éves. Általában akkor ilyen, ha még visszaaludt volna. Üvöltve sír, hányja-veti magát, kérdésre nem válaszol és utálja, ha nyugtatgatom, sőt sokszor azt is, ha csak a szobában vagyok. Szóval én már csak benézek rá észrevétlen, aztán vagy visszaalszik magától még egy fél órára vagy pár perc múlva megjelenik, mintha mi sem történt volna.
2014. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!