Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első osztályos gyereknek...

Első osztályos gyereknek milyen táskát keressek? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Rengeteg féle van, mint ahogy vélemény is...nekem is van elképzelésem, DE tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Melyik ment hamar tönkre, melyiket volt könnyű nyitni, melyik könnyen pakolható (gyűrődés) stb...


Köszönöm!


2014. júl. 29. 23:04
 1/9 anonim válasza:
Személyes tapasztalatból a budmilt ajánlanám, igaz nem olcsó de nagyon strapabíró táska. 4 évet lazán kibír, akar többet is, de akkor újat szoktam venni
2014. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk húzható volt.
2014. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Adidas táskák nem terheli meg a vállat nagyon jól ki vannak alakítva a pántok.
2014. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barmilyet veszel is semmikepp se felvallast. Ha a kisgyerek cscak egy vallan cipeli a tanszereit, kosobb akar hatgerinferdulest is okozhat.
2014. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amugy a budmill.t hangfan.t en is merem ajanlani :)
2014. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


7 éves, elsős kisgyereknek semmiképpen nem veszek félvállas táskát.


A Budmilt én is nézem, a Hama és a Samsonite táskák is elég jónak tűnnek. (nyilván nem az ára a fontos, szeretném minél olcsóbban megúszni, de ha a 10-ezres egy évet nem bír ki akkor nem biztos, hogy azzal járok jól)

2014. júl. 30. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Én Belmilt vettem. 2 év teljes körű gari, vízálló.

Aki ilyet vett, csak dicsérték.

Én még nem tudok róla nyilatkozni tartósság ügyben, de nagyon szép és igényesen van elkészítve.

2014. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első 2 évben fiamnak hagyományos kocka iskolatáskája volt ,3 osztálytol budmill hátizsákja van .
2014. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hama Baggymax táskát vettünk végül. (3 részes) Minden tekintetben tökéletes :)
2014. aug. 17. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!