Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leesik az emeletes ágyról?

Leesik az emeletes ágyról?

Figyelt kérdés

Most nagy franciaágy van a lányom szobájában (tőlünk örökölte)

Lassan az öcsi is kinövi a kiságyat és helytakarékosságból emeletes ágyra gondoltunk nekik. De a lány nagyon sokat forog. Reggelente a legkülönbözőbb alvópoziciókat tudja felvenni az ágyán.

Félek hogy leesik. Nálatok hogy ment ez?


2014. aug. 2. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem írtad a korukat, de a szomszédom 10 éves lánya került koponytöréssel kórházba, mert félálomban lelépett az ágyról, mert álmában nem a fölsö ágyra álmodta magát.


Én SOHA nem engednék gyereket emeletes ágyra, éppen emiatt. Az nem érv, hogy van kerete - valahol le kell jönnie, és ha álmában indul meg, akkor ugyanúgy le tud esni.

2014. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
10 évig aludtam emeletes ágyban, néha cseréltünk az öcsémmel, soha nem estünk le. Most az unokatesóim alszanak rajta, ők se estek le soha, pedig mindannyian sokat mocorgunk alvás közben. A felső ágyra leesésgátló kell.
2014. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kor lemaradt, én 5, tesóm 2, unokatesók 7 és 1 éves koruk óta használják.
2014. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinyitható Kanapé! Nappal ott a sok hely játszani, este meg kinyitva mindketten elférnek rajta.

5 éves lány, és 1,5 éves fiú!

2014. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

A gyermekeim fél éve alszanak emeletes ágyon.

(Kura megfordítható ágyba tettünk alulra is matracot és ágyrácsot, nem olyan magas a felső rész sem).

Imádják. Nem estek le (mindkettőnek raktunk még külön leesésgátlót rá.)

26 hónapos a kicsi, a nagy 3 hónap múlva 4 éves lesz.

2014. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A lány már 8 éves a kicsi 2.5 múlt.

Hááát nem is tudom. Én is emeleten aludtam és nem estem le. De a lány már igen a rekamiérol.Leesésgátló 10-15 cm magas. Sztem az kevés

2014. aug. 2. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is pörög éjszaka, félnek en is emeletes agyba tenni. De ha kell a hely, akkor valamit kitalalnek, pl lehet kapni az ágy fölé alagutat, vagy sátrat, fiusat-lányosat egyaránt, az biztos felfogja ha forgolodik. Vagy tennék oda pár lécet, ami felér a plafonig, valahogy megcsinálnam dizájnosra hogy ne legyen börtönrács kinézete. Sokmindent ki lehet találni, aztán idővel le lehet szedni ha hozzászokik a magassághoz. Ja es a földre is tennék egy matracot a biztonság kedvéért, nálunk a földszintes leesesgatlos agy mellett is van egy matrac, mert a lanyom abból is kiesik.
2014. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Apuka mennyire van benne a barkácsolásban? Esetleg ismerősök?


Az jutott eszembe, hogy egy kis galériaféleséget lehetne csinálni, hogy a felső ágy mellett még legyen kb. 50 centinyi hely, és arra egy korlát. Akkor pl. oda lehet rakni egy éjjeliszekrényt is, és ha forgolódik akkor max. oda esik le.


Alul meg be lehetne lecekkel fedni az ágy hosszának a felét, így a lenti sem érezi azt, hogy nem olyan "menő" a dolog, így olyan lesz neki, mint egy kuckó / barlang.

2014. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyik ismerősöm gyereke, a galériáról gurult le, a korlát alatt és azóta dadog. Már felnőtt szegény és még mindig dadog. Minek kockáztatni.
2014. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!