Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gy kis segitseg kellene. Azt...

Gy kis segitseg kellene. Azt szeretnem kerdezni, hogy kinek mi a velemenyeerrol az emeletes agyrol? Valo ez egy tizennegy eves lanynak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 5. 21:51
 1/6 hannacska2 válasza:

szia

szerintem normális egy 14 éves lány számára:)

az a kérdésem hogy van testvéred? mert ha csak egyedül használod az emeletes ágyat akkor ugyis megoldhatod hogy fent lesz az ágyad alul pedig kiépítve szekrények és az asztal vagy akármi:)

erre gondolok:

[link]

2012. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
klassz, de 18 évesen már nem látod majd ilyen tutinak:)első, a kérdező is ilyesmit linkelt:D
2012. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Most még talán , TALÁN elmegy. De mi lesz két év múlva, dobhatod ki, mert akkor meg már gáz lesz.
2012. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez úgy 10 éves korig elmegy.

Inkább franciaágyat vegyél neki.

2012. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem tizenévesen mindenki odavan a galériaágyért :)


nekem sima egy személyes ágyam volt, aztán amikor lett egy komolyabb barátom, aki néha nálam aludt, akkor kaptam egy franciaágyat.

kb 4 évre megvenni sztem felesleges.

2012. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még jó, csak a kérdés az, hogy hány évre tervezed ezt az ágyat. Másrészt pedig sajnos az szokott lenni az ilyen galériaágyak hátránya, hogy ott fent borzasztóan meleg tud lenni, főleg nyáron.
2012. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!