Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig adjátok a...

Erika39 kérdése:

Hány éves korig adjátok a kúpot és hány éves korig mértek popsiban lázat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 gyerekem van, és nagyon gyerekfüggő volt, hogy meddig. A nagylánynak pl még 3 évesem popsimérőztünk, meg kúpot adtunk, viszont a kisfiam 10 hónapos, és a lázmérőt már hónaljban szorítja, de kúpot még kap ritkán.

2014. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kúp max 1 éves korig,de inkább 8-10 hós korig, utána már nurofen szirup.

Popsiban láz mérés soha, tökéletes erre a hónalj is.

2014. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mértem popsiban lázat, születésétől ha kellett, hónaljban mérem neki analóg, 5 perces hőmérővel.

Viszont kúpot épp 3 hete kapott, mert nagyon magas láza lett, 20 hónapos.

2014. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak csecsemő korában mértem popsiban a hőjét.

viszont 4 évesen még kapott kúpot, nem adhatok neki szuszpenziót, gyógyszert meg nem tudja lenyelni. azóta nem volt beteg, nem tudom mi lesz a következőnél.

2014. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Születáéstől hónaljban mértem, most 3 éves és éjszaka ha kell, akkor kúpot kap, mert gyorsan leviszi és nem is kell fölkelnie, hogy odaadjam. Ezt átalussza, így valamivel nyugodtabb az éjszakája.Nappal szirup.
2014. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
10 honapos a lanyom, a homersekletet eddig egyszer kellett, akkor popsiban mertem, kupot egyszer adtam Neki, hat kb 10 perc mulva az egesz belso tartalma rajtam kotott ki, igy hanyagolom amig lehet:-):-) a fia. 2,5 eves, surun mertunk eddig Neki lazat, kb masfel eves koraig popsiba, azota homloklazmero van, kupot sokszor kapott, gond nem volt vele, utoljara a 15 hos oltas utan kapott, azota csak szirup, viszont pont a mult heten volt olyan magas a laza, hogy kenytelen voltan a hutofurdo, szirup mellett megkupozni... hat pont ez az egy ev eleg volt ahoz, hogy a kuphoz valo hozzaallasa 180 fokos fordulatot vegyen, kinszenvedes volt Neki es nekem is! egyebkent 15 eves voltam amikor egy nagyo durva betegseg kovetkeztebe. 40-42 fokos lazam volt, 1,5 honap korhaz utan otthon nekem is csak a kup tartotta lent a lazam...
2014. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
soha nem mértem lázat popsiban. Kúpott nemrég muszáj volt szorulás miatt. 2 éves múlt a gyerkőc. Meg amíg fogzott, akkor kapott Viburcolt.
2014. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi sem mértünk lázat popsiban. Lehet kapni ilyen gumis, hajlítható végű lázmérőt, olyat vettem, azt használjuk hónaljban.
2014. aug. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se mértem popsiba lázat neki soha. Kúpot viszont 6 éves koráig adtam neki, mivel a gyomra nagyon érzékeny és a szirupot képtelen volt meginni.... most pedig már lelkesen beveszi a tablettát, mintsem szirupot igyon.
2014. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!