Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hisztis, dacos gyerekre tanacs?

Hisztis, dacos gyerekre tanacs?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 mult marciusban,alapjaban hisztis,de amit mostanaban muvel,leirhatatlan....Nem kenyeztettem el . Igaz most koltoztunk lehet ez is befolyasolja. Ejjelt atalussza mostantol,nappal is alazik. De van,hogy egesznap hiszti,siras van...meg teat is bogve ker,nyavogva. Ha a jatek nem ugy sikerul,ordit,ha a szomszedbol haza kell jonni,rug ,kapal... Hogy lehet ezt tulelni? Koltozes is baj?
2014. aug. 6. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat nem konnyu, de minden elmulik...mondom en aki masfel evig turte a mindennapos krezit. Voltak napok amikor bort kevertem gyumolcslevel lazulas celjabol es volt olyan is, hogy egyutt bogtem kinomban a gyerekemmel. Sajnos nem tudsz mit tenni. Le kell foglalni, gyurma, pocsolya, jatszoter, labda stb...ne unatkozzon. Mi a tavalyi nyarat kinn toltottuk a jatszoteren. Elevenen megzabalt volna, ha nem tudja magat leharcolni minden egyes nap - oh es engem is!
2014. aug. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh,igen,mar gondolkoztam,higy alkoholista leszek a nap vegere :/ Nagyon brutal,sot.....Idegekkel nagyon nehez. Viszem en,de ott is amit nem engedek,foldhoz vagas..stb.
2014. aug. 6. 01:45
 3/6 anonim válasza:
marcius... tehat kos???
2014. aug. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Halak...
2014. aug. 6. 02:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is Halak vagyok, és anyukám emlékei szerint pont ilyen hisztis voltam.

Ő nem sokat lacafacázott, hiszti esetén jött a hideg vizes locsolás! Egy idő múlva elég volt ha anyu elővette a bögrét amivel leöntött.

Nem mondom, hogy ez a legjobb módszer, de hatásos.

Ja, és nem lettem tőle lelki sérült! :))

2014. aug. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam ksikoromba.Anyukám mesélte, volt olyan ,hogy direkt kifigurázott engem.aztán olyan is volt,hogy fogott és bevitt egy szobába és vagy 20 percen kresztül nem engedett ki.azért neki sem volt valami jó,hogy folyton bőgtem.

Szerintem ilyenkor valami vicceset kell vele csinlni. Csikizni, csipkedni(játékosan persze),grimaszolni neki.

Ha ez sem segít jön a bezárás.Ott magába nézhet legalább:)

2014. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!