Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nézi le a többi orvosfel...

Miért nézi le a többi orvosfeleség azt aki otthon tud maradni 8 éves gyermekével és a családról gondoskodik?

Figyelt kérdés
Anyagilag minden biztosított a férj keresete által aki klinikai munkája mellett rengeteget magánrendel, a feleség mindenben támogatja, nyugodt, szeretetteli hátországot biztosít.
2014. aug. 10. 08:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A férj sem szeretné ha neje bolti eladóként robotolna, mint megismerkedésük idején.
2014. aug. 10. 08:50
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Eselyes, hogy az nézi le, aki nem bolti eladó végzettséggel rendelkezik, hanem magasan képzett.
2014. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Akiket en ismerek, es igy megszoljak a masikat, azok az alacsony vegzettsegu felesegek.. Akik elfelejtettek, hogy honnan indultak.
2014. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Egyértelműen a végzettsége, vagyis hogy nincs végzettsége!
2014. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a végzettséghez, semmi köze nincsen. csupán féltékenyek, hogy az ő férjük nem keres esetleg olyan jól, hogy eltartsa a családját.


Legyél rá büszke, hogy nem kell dolgoznod. Régen is ez volt. Az apa dolgozott, az anya nevelte a gyerekeket, vezette a háztartást.


Az meg mit jelent, hogy az bolti eladó az nem egy szakma?!

Gondolom, te egy agysebész vagy. Szánalom. Féltékenység!!!

2014. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Mert normális kapcsolatba közös döntés nem férj döntése hogy anyuka háztartásbeli.
2014. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Én sem tudom ezt az életet elképzelni, már bocs.

Gyerek 4-ig iskolába minden nap nem takaríthatsz főzhetsz annyit, hogy ne unatkozz. Apa robotol gyereket alig látja míg te unatkozol, valahol szerintem sem normális.

Másrészt azt sem tudom elképzelni hogy valakinek ne legyen igénye a továbbtanulásra akkor már.

2014. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

"Régen is ez volt. Az apa dolgozott, az anya nevelte a gyerekeket, vezette a háztartást."


Igen csak régen a nőnek ott voltak az állatok, ami ma nincs. Nem volt mosógép, porszívó stb akkor tényleg el lehet ezekkel egész nap munkálkodni.

2014. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Én magasról tennék arra, mások mit gondolnak, ha a férj és feleség közös döntése mindez, és a feleség ki tud ebben a szerepben teljesedni, nincs igénye másra.


Lenézni akkor nézheti le bárki is, ha az adott illető rettentően szűklátókörű, de valószínűleg inkább féltékeny, amiért bolog(abb) családot lát a sajátjánál. Ez van, az emberek már csak ilyenek.

2014. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
szerintem inkább arról van szó, hogy nem illik a képbe a feleség a végzettsége miatt
2014. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!