Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valaki hasonló helyzetbe?...

Volt valaki hasonló helyzetbe? Hogy vegyem rá, hogy máshol is lehet pisilni, nem csak otthon.

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves. Nagyon hamar szobatiszta lett,egyik napról a másikra. Nem kell neki a pelenka. Alváshoz se. Ez nagyon jó. De viszont nem pisil sehol csak otthon. Ha elmegyünk boltba,játszótérre bárhová,pisilni hazakell menni. Pilibe pisil,kakil. az a baj,hogy már 2 szer látta orvos a kukiját,arra emlékszik hogy fájt neki. ezért nem hajlandó állva pisilni. Mit tegyek? Várjak?? szeptemberben ovi.
2014. júl. 4. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

várjál? hát mi mást tudnál tenni???

egyébként apát kéne rávenni, hogy pisiljen ahol csak alkalom van rá... mármint ha eldugottabb helyeken jártok, egyrészt állva pisil, másrészt neki egyszerűbb megmutatni mint neked ;) a kicsik meg utánoznak, így apát is fogja!

2014. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ovi még messze van, amiatt ne aggódj.

Ne erőltesd, hagyd békén, ez az ügy majd megoldódik.

Én lányom sem pisilt sehol kb 1 hónapig.

Én vittem neki egy pelust, ha kellett neki, ráhúztam. Aztán feloldódott szépen lassan máshol is, és elmúlt ez a hóbort.

2014. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

állva nem hajlandó pisilni vagy sehogy?

mert az én 4 éves fiam is inkább a guggolós pisilést részesíti előnyben..tud ő állva is de azt nem igazán szereti!Itthon a wc-rre is inkább ráül mint előtte állva elvégezze..én ezen nem aggódom,oviban állva pisil mint a többiek!

vagy esetleg vigyél magaddal papírbilit és abba bárhol elvégezheti a dolgát!:)

2014. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha elmegyünk valahova sehogyse pisil. Abszolút nem akar. Megse próbálja. Itthon is inkább ülve. Ez nem gond,csak hogy máshol nem akar. Ma is elmentünk de. mikor adaértünk már mondta pisilni kell,bármit mondtam csináltam nem pisilt. Inkább visszatartotta egész délelőtt.
2014. júl. 5. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gyerekem dettó ilyen volt. Mindenhova vittük a bilit, mert csak abba volt hajlandó pisilni. Egy nyár alatt elhagyta ezt a szokását.
2014. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en is vinnem a bilit, esetleg a DMben van papirbili, hatha abba belepisilne, ha nem akkor meg a sajatjat cipelnem
2014. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!