Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális az, hogy a...

Mennyire normális az, hogy a 2 évesem pár napja néha fojtogatja magát?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, honnan jutott eszébe. Tévét nem néz, bár apa nincs velünk, soha egy hangos szó, veszekedés nem volt, még a "háta mögött" sem. Senkitől nem láthatott ilyet. Akkor mi ez? Még mondogatja is, hogy anya is fojtogasson/fojtogatod anyát.

???


2014. aug. 10. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém is csinálta aztan most mar nem. Raszoltam, de inkabb eltereltem a figyelmet, hogy ne tulajdonitson neki tul nagy jelentoseget. Mindenesetre eleg ijesztonek tunt nekem is, foleg mert ugy tunt elvezi is...ö. Ja es mondtuk neki butasag mert megfullad es akkor soha tobbet nem jatszunk semmit.
2014. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel fojtogatja magát? Kézzel nem tudja megölni magát, de elkezdi valami ruhával vagy kötéllel, az veszélyes lehet. A fojtogatás enyhe kábultságot okoz, emiatt szokták a gyerekek ezt játszani.
2014. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kézzel. A hüvelykujját teszi a gigájára és szorítja.
2014. aug. 10. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A nemi szervét izgatja közben? Mert ha igen, akkor ez a maszturbáció egyik fajtája is lehet.
2014. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, csak a torkát fogja.
2014. aug. 12. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!