Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves gyereknek egyrészes...

7 éves gyereknek egyrészes pizsama, jó ötlet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A 2 évesemre sem egyrészest adok, egy 7 évesnek szerintem tökéletes a 2 részes pizsama.
2014. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim nem szeretik, szerették.
2014. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy szóval nem .
2014. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A két részes jobb? Ha igen, miért?
2014. aug. 12. 15:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha éjszaka pisilnie/kakilnia kell, nem kell lehámoznia magáról az egész ruhát, csak le kell tolnia a nadrágot. Meg egyszerűen ekkora gyereknek miért kellene kezeslábas? Ő már be tud takarózni ha fázik, nem baba. 1. vagyok
2014. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

engem érdekel, hogy egyáltalán hogy merült fel benned ez?

remélem nem is lehet kapni ekkora méretben rugdalózót :D

2014. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni még felnőtt méretben is,pl.Disney-mintásat. Van, aki szereti.
2014. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De lehet kapni, különben nem kérdeztem volna. :)
2014. aug. 12. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. 4 éves kislányom azóta 2 részest hord, mióta éjszakára sem kell pelenka. Ha éjjel pisilni kell, nagyon macerás kibújni belőle. 7 évesen meg szerintem kiborulna az ötlettől is, hogy mit akarsz ráadni.
2014. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hát.. én 17 vagyok, nincs gyerekem, de ha lenne, valószínűleg nem vennék neki egyrészest. Maximum abban az esetben, ha valamiért ő azt nagyon szeretné. De egyébként nekem annyi idősen szerintem még egyrészesem volt. Pontosan nem emlékszek, hány éves voltam, de 5 éves korom körül kaphattam egy micimackós egyrészes pizsamát, amit annyira megszerettem, hogy pár éven át utána nem voltam hajlandó másban aludni. Szóval szerintem mikor 7 voltam, akkor még mindig az volt. És csak azért kellett másik, mert már nagyon kicsi volt rám, meg egyébként is 500x elszakadt, agyon volt már varrva. Emlékszem, megsirattam a pizsamát, mikor ki kellett dobni:D
2014. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!