Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A tejital/tápszer laktatóbb,...

A tejital/tápszer laktatóbb, mint a tehéntej?

Figyelt kérdés
Kétéves kisfiam reggelre és estére tehéntejet kap már pár hónapja, de gyakran ébred fel éjjel, és kér még tejet. Sajnos vacsorára alig eszik valamit, pedig kínálom, de egyáltalán nem érdekli a kaja, és a férjemmel gyanítjuk, hogy felébreszti az éhség. Amikor tápszert ivott, akkor ez nem annyira volt jellemző? A tejital/tápszer jobban laktat? Egyáltalán, meddig ajánlatos ezt adni estére? Én 2 éves korig terveztem, ezek szerint lehet hogy még igényelné?
2014. aug. 15. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Este adj neki még tejitalt.

Vannak olyan tejitalok, amik 2 éves kortól adhatóak.

Fiam 1,5 éves , én most az 1 éves kortól adhatót adom neki este (reggel tejet kap ő is), 2 éves kortól is tejitalt adok majd neki.

Én 3 éves korig tervezem.

Tele van vitaminnal, meg minden, laktatóbb mint a tej, ami ugye nem is tömény tehéntej.

Szerintem próbáljátok meg!

2014. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet neki bármeddig, 2 évesnek már se a tej se a tejital nem táplálék, hanem innivaló inkább.

valahogy vedd rá a vacsorára. akár egy hígabb tejbegríz is lehet vagy megpróbálhatjátok a tejpépeket ha ennyi szereti a tápszert, hátha-....

2014. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget próbálkoztam már a vacsorával, de sajnos a kedvencét sem hajlandó megenni, nem értem miért...
2014. aug. 15. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy éhség miatt ébred, két éves korban rengeteg a változás, bármi miatt ébredhet.
2014. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy gyanakodunk egyenlőre...az ügy még felgöngyölítés alatt :D
2014. aug. 15. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
ez esetben Columbot tudnám ajánlani :D
2014. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!