Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire számítsak, ha vki feljele...

Mire számítsak, ha vki feljelent, amiért megpofoztam a fiamat?

Figyelt kérdés
Azt most nem kérem, hogy mennyire volt vagy nem volt jogos. Mi történik ilyen esetben?
2014. aug. 18. 19:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%

Jól elkanyarodott a téma a kérdéstől. Azt nem tudom mire számíthatsz. Én nem találkoztam még ilyen esettel, hogy feljelentettek volna valakit ezért. Így erre nem is tudok válaszolni.

Viszont sose voltam verés párti. én is csak egyszer kaptam egy pofont anyutól. Rosszul érintett. Megfogadtam, hogy én sose bántom a gyerekemet.

Aztán ott volt a valóság! nem bírtam VELE! bármit tettem, csak üvöltött, ordított, ellenkezett :O

nem látta ezt sehol, nem volt ilyen példa előtte sose. Mégis ilyen volt. A fenekére rengeteget kapott...de volt hogy pofont is....

most 7 éves. Csak a csúnya szavakért kap a szájára. (persze nem nagyot)

2014. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
57% neked van gyereked? A nagyim mesélte, hogy náluk a 9 gyerek közül volt sokféle természet, ilyen vadóc is. Meg olyan is, mint a másik fiam, aki elvan egy sarokba játszva órákig.
2014. aug. 19. 13:19
 23/23 A kérdező kommentje:
Erre egyébként szokás felnyomni a nagy semmiért az embereknek. Csak a közvetlen szomszédságban az egyik anyukához azért járnak, mert a 15 meg a 13 éves gyereket délutánonként befogta, hogy vigyázzanak a kistesóra, míg ő dolgozik. A másik, ahol az anyuka csak özvegy és a nagymama sem tud mindig itt lenni. Plusz engem is betaláltak már, hogy a macskámat már rég ki kellett volna dobnom, mert betegségeket terjeszt (!) és veszélyezetem a gyerekeimet. Hívtak már rám rendőrt is, amikor a szóban forgó fiam játékokat hajigált az utcára, míg én merészkedtem vacsorát készíteni neki.
2014. aug. 19. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!