Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fogmosás probléma 3 évesnél?

Fogmosás probléma 3 évesnél?

Figyelt kérdés
Lányom eddig gond nélkül engedte, hogy megmossuk a fogait, utána pedig ő maga is megmoshatta. Negyedik napja, ahogy meglátja a fogkefét már bőg is. Ha megpróbáljuk megmosni neki, hisztizik. Annyira belelovalja magát, hogy már alig kap levegőt. Ha kérdezzük mi a baja (persze még nyugodt állapotban) arra nem mond semmit. Sosem volt egy hisztis gyerek. De ez a mai teljesen megijesztett. Nem ismertem rá a saját gyerekemre. Valami ötlet, hogy mit tehetnék?
2014. aug. 18. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg had mossa magának , par napig nem lesz baja a foganak ha nem sikalod at, de O önállónak érezheti magat.

Másik ötlet, vegyél neki egy rezgos fogkefet, tuti bejönne neki :)

2014. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg vennél neki egy másik fogkefét? Kisfiam mindig örül mikor újat kap, legutóbb egy Maja a méhecskéset vettem neki a dm-ben, és eleinte beszélgetett vele egy darabig :). Jó puha a sörtéje is.

Nem lehet, hogy esetleg megfájdult az ínye a sikálástól és azért nem akar?

Nálunk sajna nem jött be az elemes fogkece, pedig tök aranyos kis maci figurás, de nem engedi azzal mosni, szerintem tart töle, pedig mi is olyannal mosunk.

2014. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pedig meguntam az állandó hisztit és vettem neki egy elektromosat. Sárkányos, természetesen, neki csak az a menő! :D Azóta engedi mosni a fogait, végre.
2014. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!