Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltatok már moziba 4-4,5...

Voltatok már moziba 4-4,5 éves gyerekkel 3D-s mesén?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy miért 3D-s be adják csak pld a csingilinget?Nem a cinema cityre gondolok,mert ott tudom,hogy megy 2 D be is.
2014. aug. 19. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mert túl hangos lenne és végig se tudná ülni.
2014. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom még nem volt 4 éves mikor 3D ben megnéztünk egy mesés és végig bírta ülni és élvezte.
2014. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi mozink Óbuda moziban 2 napja láttuk 2D-ben. 3D-re nem viszem, mert 1. én utálom, 2. a gyerek valszeg hányta tőle, mert hajlamos rá sajna (menet közben néz valami mozgófilmet, akkor is ez van)
2014. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen,voltunk.4,5 éves volt a kisfiam mikor elvittük először 3D-s moziba.Hát nekünk nem jött be...az első 20 percben még csak-csak elvolt,de inkább a szemüveg tetszett neki mint a mese,aztán a fennmaradó időben folyamatosan azt kérdezgette "mikor lesz már vége?",izgett-mozgott,nyugtalankodott. Nem minden gyerek egyforma,barátnőm fia is ennyi idős és kb.2 hetente járnak 3D-s mesefilmeket megnézni,imádja a gyerek és végig üli elejétől a végéig!
2014. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálunk nem az lenne a probléma,hogy nem ülnék végig,mert ők szeretnek mesét nézni,már voltunk moziba is velük 2 D-s en,és nagyon élveznék.Én attól tartok,hogy félnének a 3 D-s től.Nem értem,hogy egy nem korhatáros mesét miért csak 3 D-s be adják.
2014. aug. 19. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Lányom júniusban volt 4 éves. Múlt héten voltunk első alkalommal moziban, a csingilingen. Nagyon tetszett neki, és simán végig ülte. Ő is hányós, de nem volt semmi baja 3 D-től.
2014. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is megnéztük a Csinglinget 3D-ben az 5 éves lányommal. Nem volt félelmetes, úgy értem, hogy nem voltak olyan hirtelen kiugró részek benne. Igaz o levette az utolsó negyed órában a szemüveget es úgy nézte tovább a filmet, tehát úgy is végig lehet nézni, csak homályosabb.
2014. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3,5 évesen voltunk előszőr. Nagyon élvezte, és simán végigülte.
2014. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Én attól tartok,hogy félnének a 3 D-s től."

Akkor a színházban is félne?

2014. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3,5 évesen voltak először 3D-s mesén. Évezték, nem volt semmi baj, a vége felé a fiam le-leveszegette a szemüveget, meg dumálgatott ahogy lankadta figyelme, de őmúgy is izgágább természetű, a lányom végig követte a sztorit aktív figyelemmel, és abszolute élvezte a látványt is. Annyira tetszett nekik, hogy másnap vissza kellett menni még 1x megnézni ugyanazt. Azóta kb havonta megyünk moziba, mondjuk nem mindigy 3D-sre sikerül, de ha igen, nagyon élvezik mindig!

Mondjuk olyan előfordult, hogy előre lecsekkoltam a filmet, nehogy valami gikszer legyen a sztoriban vagy a látványban. Most legutóbb a repcsik 2-t és az így neveled a sárkányodat 2-t néztük meg 3D-ben, mindkettő nagyon szép, látványos! A sárkányosnak a sztorija jobb az elsőben, itt a másodikban extra szomorú rész is van , ott mindketten sírtak picit. a repcsis jóval látványosabb mint az első rész volt, a sztorijában nincs különösebb extra.

2014. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!