Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom óvónénijét láttam ma...

Lányom óvónénijét láttam ma egy kávézóban dohányozni melle meg vodka. a barátnőivel volt. Titeket zavarna anyukák?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 18:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
A szabadidejében egy kávézóban dohányzott és volt az asztalon egy pohár, amiben lehetett pl. víz, pálinka, vodka, bármi. Mi a probléma?
2014. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
hát a gyerekek tanító néninek hívják nem óvónéninek azért írtam két féle képpen. Meg én is tanító néninek h=vom nem óvónéninek
2014. aug. 19. 20:13
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

annyira nem bírom az ilyen szülőket mint amilyen te vagy!

miközöd van hozzá, hogy mit csinál a gyereked óvónője munkaidőn kívül? már jó hogy nem otthon kell ülnie minden délután és este mert a te gyerekeddel foglalkozik nappal!


gondolom te se koccintasz soha, hisz gyereked van. ugye?

egyébként meg gondolom víz volt a pohárkában, a kávéhoz szoktak adni egy deci vizet is a kávézókban :DDD

2014. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, miért kéne, hogy zavarjon. A gyerekem bölcsinénije (és ahogy elnéztem, az összes bölcsinéni) dohányozik. Na és?

Sőt továbbmegyek, én, mint a gyerek anyja, én is szoktam alkoholt inni, ha elmegyünk szórakozni. Na és?

2014. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, abszolút nem zavarna. Én már pálinkáztam is együtt a fiam óvónőivel;)
2014. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
70%
Kávézóban cigizni? Lehet egyáltalán? Én nem dohányzom, így nem tudom pontosan, mit enged/tilt a törvény, de mindenesetre gyanús nekem ez a kérdés...
2014. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Igényes helyen adnak egy kis pohár vizet a kávé mellé, szerintem azt láttad.


Amúgy engem az se zavarna, ha épp egy sörözőben látnám az óvónőt.

Munkaidőn kívül azt csinál, amit akar.

Te sem vagy szent ember kérdező...

2014. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Az anyukák tök mindegy mit tesznek mert az ő életük más ne szóljon bele, de ők egy másik felnőtt ember életében miért szólnak bele. Azt csinál munkaidőn kívül amit akar ahogy te is.
2014. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
nem. ha fekve h.nyt volna, az zavarna. az, h megivott egy (-két) vodkát meg elszívott pár cigit a barátnőivel, mint akármelyik ember, az nem...
2014. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor már lejárt a munkaideje. Attól még nem alkoholista, lehet valamit ünnepeltek vagy csak szimplán koccintottak. Te sosem csináltál ilyet amióta gyereked van? Gondolom te is néha koccintassz alkohollal. Most akkor a munkáltatód rúgjon ki?????? mert szabadidődben koccintottál????
2014. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!